Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Annas Ziedares Vasaras Vidusskolas 45. vasara

Dienasgrāmata (2)

Laikraksts Latvietis Nr. 532, 2019. g. 23. janv.
Kalvis Švolmanis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV2015

AZVV2019 skolas saime – audzēkņi un skolotāji. Centrā vadītājs Markus Dragūns. FOTO AZVV Skolas Saime.

Vidusskolēni kārtoja eksāmenus latviešu valodā, ģeogrāfijā un vēstures priekšmetos. FOTO AZVV Skolas Saime.

Viktorīna, kurā piedalījās visi jaunieši. FOTO AZVV Skolas Saime.

9. janvāris – 8. dienas notikumi

Visi pārīši no Perfektā pāra svinēja savu uzvaru ar vakariņām pie atsevišķa galda ēdamzālē, kas bija skaisti izrotāts ar svecītēm. Pēc vakariņām skolēni parādīja savas aktierspējas, ko mums iemācīja viesu režisors Reinis Vējiņš no Latvijas.

Laika apstākļi – apmākušas debesis, 18°C un vējains.

10. janvāris – 9. dienas notikumi

Šajā dienā visi audzēkņi nepacietīgi gaidīja vakaru, lai pēc stundām un mājas darbiem viņi varētu sapulcēties starp barakām, uzvilkt kārtīgus apavus un sagaidīt, ka mūziķi sāks spēlēt... PĒRKONĪTI! Visi vismaz dažas reizes pagāja pa dejas ceļu pa apli, bet tikai stiprākie varēja izturēt līdz galam. Matīss un Anika uzvarēja maratonu – 1:31 stundā; apsveicam viņus!

Laika apstākļi – skaidras debesis, 20°C un vējains.

11. janvāris – 10. dienas notikumi

Karsts!

Šodien ļoti silti vēji pūta pa Dzintariem, un bērni izturēja dedzinošo dienu un vakarā strādāja interešu grupās – muzicēšanā, zolītē, koklēšanā, prievīšu aušanā, linu tērpu šūšanā, rotu kalšanā un metāla liešanā, kokdarbos un pārsteigumā – Pīrāgu cepšanā! Cerēsim, ka neapdedzināja abus galus pīrāgiem.

Laika apstākļi – pārsvarā skaidras debesis, 35°C.

12. janvāris – 11. dienas notikumi

Šodien Guntars Baikovs mums sniedza lekciju par roku cīņām, tā kā viņš ir Austrālijas čempions! Viņš mums iemācīja, kā droši iet cīņās, lai viens otru neievainotu. Pēc tā arī bija dažas mazas cīņas starp audzēkņiem.

Pēc milzīgas plānošanas 4. klasei bija pienācis Balles vakars! Tēma bija Pasakas, un visi skaisti (vai ne tik skaisti) sapucējās ballei. Visi bērni izbaudīja jauko vakaru.

Laika apstākļi – apmākušas debesis, 20°C un ļoti vējains.

13. janvāris – 12. dienas notikumi

Šodien cēlāmies agri, lai tiktu uz dievkalpojumu Sv. Pētera baznīcā Adelaidē. AZVV kora skaistais sniegums papildināja mācītāja Guntara Baikova vadīto dievkalpojumu. AZVV korim palīdzēja vairāki solisti no audzēkņu pulka. Pēc tam visi devās uz Hahndorfu, lai izbaudītu vācu ieceļotāju pilsētvidi.

Ceļā mājās pieturējām Silver sands jūrmalā, kur izbaudījām silto sauli. Vakarā bija Talantu Beztalantu vakars, kur piedalījās visi audzēkņi.

Laika apstākļi – skaidras debesis, 28°C.

14. janvāris – 13. dienas notikumi

Vakariņas!

Kā katru gadu, 4. klase izbaudīja greznas vakariņas Normanville hotelī, ko viņi bija noorganizējuši paši sev, skolotājiem un audzinātājiem. Pēc gardas maltītes bija jautras dejas un skaļas dziesmas. Apsveicam 4. klasi!

Laika apstākļi – skaidras debesis, 35°C.

15. janvāris – 14. dienas notikumi

Šovakar bija viktorīna, kur piedalījās visi jaunieši. Bija vairākas jautājumu kategorijas, kurās pārbaudīja mūsu zināšanas par Latviju, dziesmu svētkiem, ģeogrāfiju un pat Vasaras Vidusskolu. Visi ļoti aši atbildēja jautājumus un ļoti drosmīgi spēlēja.

Laika apstākļi – saulaini, 38°C.

16. janvāris – 15. dienas notikumi

Šķēršļu gājiens!

Šovakar mūsu brīnišķīgie audzinātāji sagatavoja saistošu slepkavības stāstu. Skolēniem bija jāiet pa nometni, meklējot slepkavu un slepkavības ieročus. Lai tos dabūtu, bērniem bija jādzied, jādejo vai bija jāpārvar dažādi šķēršļi.

Laika apstākļi – apmākušas debesis, vakarā daži pilieni lietus un 28°C.

17. janvāris – 16. dienas notikumi

Eksāmeni!

Šorīt bērni gatavojās un kārtoja eksāmenus latviešu valodā, ģeogrāfijā un vēstures priekšmetos. Lai viņiem labi veicas!

Vakarā bērni gāja pēdējo reizi uz interešu grupām, lai pabeigtu savus skaistos darbus. Interešu grupas bija muzicēšana, zolīte, koklēšana, prievīšu aušana, linu tērpu šūšana, rotkalšana un metāla liešana, kokdarbi un pārsteigumi.

Laika apstākļi – apmākušas debesis, 28°C.

18. janvāris – 17. dienas notikumi

Pēdējā diena, diemžēl, klāt. Eksāmeni atdoti, lielā tīrīšana nometnē pabeigta, un pat vakara beigās paradījām kinofilmu Sprīdītis. Arī iedarbinājam jaunās lampas basketa laukumā. Tagad varēsim spēlēt vienalga kad!

Laika apstākļi – vējains, 22°C.

Kalvis ŠvolmanisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com