Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA tiekas ar vēstnieku

Speciālu uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos

Laikraksts Latvietis Nr. 533, 2019. g. 1. febr.
PBLA pārstāvniecība -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Jānis Andersons, Kristīne Saulīte, Aivars Groza, Raits Eglītis un vēstnieka padomniece Ramona Krasovska. FOTO PBLA.

Rīgā, 21. janvārī, PBLA priekšsēde Kristīne Saulīte, izpilddirektors Raits Eglītis un pārstāvniecības vadītājs Jānis Andersons devās iepazīšanās vizītē pie jaunnozīmētā Speciālu uzdevumu vēstnieka diasporas jautājumos Aivara Grozas. Sarunās tika pārrunāta Diasporas likuma ietekme uz PBLA darbu, galvenie PBLA un tās dalīborganizāciju darbības virzieni un nākotnes sadarbības jautājumi. PBLA priekšsēde uzsvēra PBLA prioritātes – izglītību, kultūru un atbalstu Latvijai valsts drošības sfērā. R. Eglītis pastāstīja par ALA, LNAK darbu, kā arī PBLA Izglītības padomes prioritātēm, savukārt J. Andersons informēja vēstnieku par PBLA administrētajiem projektiem.

Vēstnieks A. Groza uzsvēra, ka viņam nav liela pieredze darbā ar diasporu, bet viņa prioritāte būs iepazīties ar pasaules latviešu darbību un devumu Latvijai, kā arī strādāt pie tā, lai iedzīvinātu Diasporas likumu. Vēstnieks plāno apmeklēt ALA 68. kongresu Denverā, Eiropas Latviešu kultūras svētkus un Vispārējos Dziesmu svētkus Toronto, lai uzņemtu sakarus ar diasporas organizētās sabiedrības vadītājiem un iepazītos ar darbu darītājiem. A. Groza tikko noslēdzis četru gadu diplomātisko nozīmējumu vēstnieka postenī Indijā. Savus jaunos pienākumus uzsācis šī gada 11. janvārī.

PBLA pārstāvniecībaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com