Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu vidusskola atsāk mācības

Skolas gads iesācies ar varenu skolēnu skaitu

Laikraksts Latvietis Nr. 536, 2019. g. 22. febr.
Ingrīda un Andris Eimaņi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLV_2v

Melburnas Latviešu vidusskolas klase. FOTO Ingrīda Eimane.

No kreisās: Roberts Meiberlijs (Maberly), Andrejs Cīrulis, Oskars Eimanis, Jāna Rone, Maija Dārziņa, Karmena Drēziņa. FOTO Ingrīda Eimane.

Melburnas Latviešu vidusskolas (MLV) saime atsāka 2019. gada darbību 2. februārī. Mums ir liels prieks, ka ir atgriezušies esošie skolēni un pievienojušies jauni skolēni mūsu pirmajā MLV klasē. Skolas gads iesācies ar varenu skolēnu skaitu – 18 skolēni; 5 – pirmajā klasē, 8 – otrajā klasē un 5 – trešajā klasē. Varam lepoties par to, ka mūsu skolēnu pulks brīvprātīgi mostas agri sestdienas rītos, lai pavadīt laiku latviešu skolā viens ar otru latviskajā vidē.

Pateicamies mūsu burvīgajiem skolotājiem un skolas darbiniekiem, kuri ir atkal ziedojuši savas sestdienas, lai veicināt mācības mūsu vidusskolā.

Pirmajā skolas dienā skolēni mācījās par Latvijas tenisa spēlētājiem. Tad sekoja MLV gadskārtējā Annas Ziedares Vasaras Vidusskolas (AZVV) viktorīna, kurā uzvarēja Andreja, Jānas un Maijas komanda.

Mūsu otrās klases skolēni piedalījās šī gada Melburnas Latviešu biedrības (MLB) Draudzīgā aicinājuma sarīkojumā 9. februārī. Viņi sniedza stāstījumu par savu 2018. gada Sveika, Latvija! Ceļojumu.

Novēlam Jums visiem veiksmīgu un sekmīgu skolas gadu!

Ingrīda un Andris Eimaņi,
MLV vadītāji
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com