Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Rīgas Sv. Pētera baznīcā dziedāja koris no Kanādas

Baltijas tūres ietvaros viesojās Otavas koru biedrības koris

Laikraksts Latvietis Nr. 547, 2019. g. 21. jūnijā
Liena Bogatirēviča -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ceturtdien, 20. jūnijā, Rīgas Sv. Pētera baznīcā Baltijas tūres ietvaros viesojās Otavas koru biedrības koris 70 dziedātāju sastāvā. Koncertā koris atskaņoja visu Kanādas reģionu komponistu skaņdarbus, demonstrējot Kanādas kormūzikas tradīciju bagātību un daudzveidību. Otavas kormūzikas biedrības koris Baltijā viesojas no 11.līdz 22. jūnijam.

Šī ir jau sestā starptautiskā turneja, kuru koris noslēdz ar programmu Baltic Romance jeb Baltijas romantika. Kopā ar kori koncertā muzicēja pianists Skots Ričardsons (Scott Richardson), diriģents Žans-Sebastjans Valē (Jean- Sébastien Vallée) un diriģente Dīrdre Kellermane (Deirdre Kellerman).

Kopš sava pirmā koncerta 1941. gadā Otavas kormūzikas biedrība ir kļuvusi par vienu no vērienīgākajiem un slavenākajiem simfoniskajiem koriem Kanādā. Biedrība, kuras rīcībā ir vairāk nekā 120 atlasītas balsis, sniedz kormūzikas meistardarbus, apstrādā un atskaņo mūsdienu meistaru skaņdarbus. Kora repertuārs variē no baroka un renesanses sarežģītās polifonijas līdz mūsdienu komponistu džeza ietekmētajiem ritmiem un toņu klasteriem.

Liena Bogatirēviča,
Rīgas Sv. Pētera baznīcas pārvaldes projektu vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com