Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA Kultūras fonda paziņojums

Laureāti pirmajām Andra Ritmaņa radošā piemiņas fonda balvām

Laikraksts Latvietis Nr. 547, 2019. g. 21. jūnijā
PBLA Kultūras fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA_KF

Pasaules brīvo latviešu apvienības Kultūras fonds sadarbībā ar Andra Ritmaņa ģimeni ir izsludinājuši laureātus pirmajām Andra Ritmaņa radošās piemiņas fonda balvai.

2019. gada Andra Ritmaņa radošās piemiņas fonda balva tiek piešķirta ilgadējai ASV latviešu sabiedriskajai darbiniecei un dzejniecei Sarmai Muižniecei Liepiņai par ieguldījumu latviešu dzejas jaunradē un Kanādas latviešu sabiedriskajam darbiniekam, PBLA Kultūras fonda padomes priekšsēdim, komponistam Jurim Ķeniņam par ieguldījumu latviešu mūzikas atskaņošanā un popularizēšanā. Balvas tiks pasniegtas XV Latviešu dziesmu un deju svētku Kanādā kopkora koncertā Toronto, 2019. gada 6. jūlijā.

Pazīstamā ASV latviešu sabiedriskā darbinieka Andra Ritmaņa radošās piemiņas fonds ir izveidots pēc Ritmaņu ģimenes iniciatīvas PBLA Kultūras fonda paspārnē. Tā mērķis ir no Andra un Asjas Ritmaņu atvēlētajiem līdzekļiem un no sabiedrības ziedotajiem līdzekļiem Andra Ritmaņa piemiņai ik gadus piešķirt balvas, lai atbalstītu latviešu mūzikas, dzejas un mākslas darbu jaunradi ārpus Latvijas. Balvu laureātus un apmērus izvēlas un nosaka piecu cilvēku komiteja, kurā ir trīs Ritmaņu ģimenes pārstāvji. PBLA uzņemas atbildību par līdzekļu uzglabāšanu un ieguldīšanu.

Andris Ritmanis devās mūžībā 2018. gada 17. augustā Kalifornijā, ASV. Lai atbalstītu fondu un A. Ritmaņa piemiņu, čekus var rakstīt PBLA Kultūras fonda vārdā, ar piezīmi Andra Ritmaņa radošās piemiņas fonds un sūtīt uz adresi:13033 Landale St. Studio City, CA 91604 vai arī uz PBLA biroju Rokvillē, 400 Hurley Avenue, Rockville, MD 201850.

Kristīne Saulīte
PBLA priekšsēde
2019. gada 12. jūnijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com