Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburniete Kārla Rīgā

Koncertēs Folkklubā „ALA“

Laikraksts Latvietis Nr. 549, 2019. g. 12. jūlijā
Gunta Jaudzema -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kārla Jaudzema. FOTO Andrejs Jaudzems.

Svētdien, 2019. gada 14. jūlijā, plkst. 20.00 – plkst. 23.00 Folkklubā ALA Rīgā, Peldu ielā 19 koncertēs Kārla Jaudzema un Gints Smukais.

Šajā vakarā, gaidīsim tevi uz lielisku vakaru, nobaudot gardu brīvdienu maltīti, kā arī baudot lielisku mūziku, ko šajā vakarā radīs Kārla un Gints.

Kārla Jaudzema ir Austrālijā dzimusi un augusi latviešu izcelsmes vokāliste, kura jau gadiem ir sniegusi koncertus Austrālijas pavalstīs. Kārla tic, ka mūzika spēj vienot cilvēkus, un mūzika viņai ir īpaši svarīgs un nozīmīgs tilts starp Austrāliju un Latviju. Austrālijā viņa bieži iepriecina tautu ar mūsdienu latviešu populāro mūzikas sniegumu, atdarot dziesmas, kā piemēram, Astronaut, Aija Andrejeva un Nora Bumbiere. Tauta ir iedvesmota par to, ka dabū piedzīvot visjaunāko mūziku no Latvijas dzīvā formā. Bet mūzikas tilts ir ar diviem virzieniem, un šajā vakarā Kārla ciemosies pie mums no Austrālijas un prezentēs nevis tikai populārus latviešu koverus, bet arī viņas vismīļākās dziesmas, kas ir populāras Austrālijā, piemēram, Beyonce, Etta James un Sara Bareilles.

Kā tālāku apliecinājumu mūzikas vienojošam spēkam, Kārlai šajā vakarā pievienosies pazīstamais Rīgas ģitārists Gints Smukais, aprakstīts kā viens no spilgtākajiem jauniem ģitāristiem, kas darbojās akustiskas ģitāras lauciņā.

Kopā Kārla un Gints sagādās skanīgu, daudzpusīgu, mūsdienu piedzīvojumu, kas atspoguļos populāro mūziku gan Latvijā, gan Austrālijā. Sniegums ne tikai izcels Kārlas silto tembru un Ginta augstvērtīgo ģitārspēli, bet arī uzsvērs muzikālo vienotību pasaules mērogā.

Gunta JaudzemaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com