Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Prezidents tiekas ar skolēniem

EVS veicinot piederības sajūtu Latvijai

Laikraksts Latvietis Nr. 553, 2019. g. 10. aug.
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latvijas Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tiekas ar Eiropas Vasaras skolas dalībniekiem . FOTO Latvijas Valsts prezidenta kanceleja.

Otrdien, 6. augustā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Eiropas Vasaras skolas (EVS) dalībniekiem un uzsvēra skolas nozīmīgo lomu latviskās identitātes saglabāšanā un veicināšanā.

Kā atzīmēja Egils Levits, nometne, kas šogad apvieno bērnus no 15 pasaules valstīm, ir viens no labākajiem veidiem, lai ārzemēs dzīvojošiem jauniešiem veidotu izpratni par mūsu valsti un latvisko identitāti, valodu un kultūru: „Eiropas Vasaras skola ir forums, kas sabalansē vienaudžu draudzību un izklaidi ar zināšanu apguves elementiem. Tā ir iespēja veidot ciešas draudzības saiknes, apgūt zināšanas un prasmes, lai nākotnē sniegtu savu ieguldījumu un pieredzi Latvijai“

Eiropas Vasaras skola ir tradīcija, kas veidojusies trimdas apstākļos, arī mūsdienās sniedz iespēju ārvalstīs dzīvojošo tautiešu bērniem apgūt latviskās zināšanas, veidot kopīgas draudzības saites. Papildu izklaides programmai jaunieši apgūst zināšanas latviešu valodā un latviešu literatūrā, Latvijas vēsturē, ģeogrāfijā, kā arī sociālajās zinībās. Neiztrūkstoša sastāvdaļa ir kora un tautas deju nodarbības. Eiropas Vasaras skola šogad norisinās no 28. jūlija līdz 11. augustam. Eiropas Vasaras skola pirmo reizi notika 1979. g. Minsteres Latviešu Ģimnāzijas telpās.

LV prezidenta kancelejaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com