Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Piesardzības pasākumi ceļotājiem

Saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos

Laikraksts Latvietis Nr. 580, 2020. g. 4. febr.
LR Ārlietu ministrija -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ņemot vērā jaunā koronavīrusa izplatību ārpus Ķīnas un konstatētos saslimšanas gadījumus Āzijā, Eiropā un citviet pasaulē, Ārlietu ministrija ir atjaunojusi ceļojumu brīdinājumu* un lūdz ievērot vispārēju piesardzību.

Saistībā ar jaunā koronavīrusa uzliesmojumu Ķīnā, Ārlietu ministrija aicina ceļotājus nedoties braucienos uz Hubejas provinci, kā arī izvērtēt nepieciešamību ceļot uz Ķīnu. Vairākas aviosabiedrības ir apturējušas vai samazinājušas lidojumus uz šo valsti un no tās. Ķīnas iestādes ir noteikušas pārvietošanās ierobežojumus dažās valsts daļās. No 23. janvāra Uhaņā apturēts sabiedriskais transports (lidosta, dzelzceļš, autoostas). Ceļu satiksmes ierobežojumi ir noteikti arī citās Hubejas provinces pilsētās. Tāpat aicinām ceļotājus ievērot vietējo iestāžu norādījumus un pildīt visu papildu pārbaužu pasākumus.

Informācija par piesardzības pasākumiem pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā (spkc.gov.lv).

LR Ārlietu ministrija

* https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celo-drosi-2/10-atgadinajumi-veiksmigam-celojumam/celojumu-bridinajumi-par-valstim-un-teritorijam/bridinajumi/28362-kinas-tautas-republikaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com