Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA turpina strādāt

Atklāta vēstule

Laikraksts Latvietis Nr. 590, 2020. g. 6. apr.
Kristīne Saulīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA

PBLA

Cienījamie draugi un kolēģi visā pasaulē!

Lielākā daļa no mums ir varējuši sevi saukt par laimīgiem, jo neesam izjutuši kara briesmas un ar tām saistītās bailes par savām un savu līdzcilvēku dzīvībām.

Tomēr, kā izskatās, esam nonākuši situācijā, kur nav jābūt karam, lai dzīve un visa pasaule strauji mainītu savu ierasto virzienu.

PBLA ir vienmēr strādājusi cēlu un vienojošu mērķu labā, tā, arī šobrīd, kad pasauli ir pārņēmis Covid19 vīruss.

Tā saka, ka grūtības esot tas brīdis, kad cilvēki parādot savu īsto seju. To pašu var teikt gan par indivīdiem, gan organizācijām.

PBLA pārstāvniecība Rīgā arī šinī brīdī ir tas punkts, ar kuru sazinās; aizvadītajā mēnesī ikviens, kas esam Rīgā uz vietas, ir saņēmuši telefona zvanus, īsziņas un elektroniskā pasta vēstules. Tas, ka valsts vadītāji arī šobrīd mūs novērtē kā drošu un uzticamus sabiedrības partneris, ir signāls, ka strādājam vienoti un visas tautas labā.

Šādā kontekstā arī tapa manis pagājušā nedēļā parakstītā vēstule mūsu valdībai, kas ir tikai un vienīgi PBLA solidaritātes apliecinājums šai kritiskajā laikā viņiem un tam darbam, ko viņi dara, lai nosargātu Latvijas cilvēku dzīvības un darītu iespējamo, lai glābtu krīzes skarto saimniecību.

Tāpat kā ikviens cilvēks un valsts ir gatava uzņemties šai kritiskajā laikā zināmus upurus, tā to ir gatava PBLA, citiem vārdiem, šī vēstules ideja, nedz arī teksts, nav, lai atņemtu kādam projektam līdzekļus, bet apliecinātu šai kritiskajā laikā vienotību ar valsti un tās vadību.

Turpinām strādāt.

Ar  patiesu cieņu,

Kristīne Saulīte,
Pasaules brīvo latviešu apvienības priekšsēdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com