Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LNOB piedāvā iespēju iepazīt operas ēkas vēsturi

Doties īpašā ekskursijā kopā ar Miku Čeži

Laikraksts Latvietis Nr. 593, 2020. g. 22. apr.
Irbe Treile -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LNOB

LNOB_1

FOTO Didzis Grodzs.

Uzsākot izglītojošu ciklu digitālajā vidē, LNOB piedāvā iespēju iepazīt operas ēkas vēsturi un doties īpašā ekskursijā kopā ar Miku Čeži.

Kas ir Mākslas Ģēnijs? Kur operas fasādē meklēt mūzikas draugu delfīnu? Kurā brīdī Teātra bulvāris pārtapa Aspazijas bulvārī? Kāpēc bija pazudusi zvaigzne no mūzu liras? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem no 15. aprīļa divas nedēļas ik dienu tiks publicētas Latvijas Nacionālās operas un baleta Facebook* un Instagram** profilā. Tur ikvienam būs iespēja uzzināt interesantus faktus par Latvijas Nacionālās operas un baleta mājvietu, kas skatītājiem durvis pirmo reizi vēra 1863. gadā.

Ierakstus par mūsu iemīļotā Baltā nama vēsturi varēs atrast, sekojot tēmturim #mansbaltaisnams.

Cikla pirmās daļas noslēgumā ikviens būs aicināts aizpildīt testu, pārbaudot iegūtās zināšanas. Pareizo atbilžu autori piedalīsies izlozē, un pieciem no viņiem būs iespēja saņemt ielūgumu divām personām, lai rudenī erudītā operas vēsturnieka Mikus Čežes vadībā grupas ekskursijā tuvāk iepazītu Latvijas Nacionālās operas skaisto namu.

Pēc maija brīvdienām izglītojošā cikla turpinājumā, Latvijas Nacionālā opera un balets skatītājiem piedāvās aizraujošu ieskatu operas žanra dzimšanā – audiovizuālu lekciju ciklu Operas sākumi digitālajā vidē. Šajās lekcijās Mikus Čeže sniegs koncentrētu ieskatu operas un operetes žanra pirmsākumos. Tā būs unikāla iespēja sistematizēt savas zināšanas un iepazīt lielisku mūziku!

Tiksimies drīz!

Irbe Treile
Latvijas Nacionālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja
2020. gada 15. aprīlī

* https://www.facebook.com/LatvijasNacionalaOperaunBalets

** https://www.instagram.com/latviannationaloperaballet/Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com