Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Priecīgus Vasarsvētkus!

Arhibīskapes vēstījums

Laikraksts Latvietis Nr. 599, 2020. g. 3. jūnijā
Lauma Zušēvica -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

...Un šodien, kad visur notiek neklātienes dievkalpojumi, ar Viņa klātieni pietiks, netrūks spēka lūgt un paļauties visos apstākļos un mīlestībā kalpot Viņam un cits citam. Kristus Baznīca ir dzīva un pēc vairāk nekā divi tūkstošiem gadiem vēl dara Dieva darbu! Un vai arī tas nav varens, varbūt visspēcīgākais Dieva, Kristus un Svētā Gara eksistences pierādījums!

Tagad, kad pasaule vienota cīņā pret neredzamiem ienaidniekiem, pret Covid-19 un visām vīrusa ekonomiskām sekām, Svētais Gars dos vārdus arī mums, redzamai Latvijas evaņģēliski luteriskai Baznīcai ārpus Latvijas un Latvijā. Dos vārdus savā valodā liecināt kā caur daudziem un dažādiem grūtiem pārbaudījumiem, krīzēm, kariem, zaudējumiem, sērgām, baiļu pilniem laikiem un par spīti visādu pretinieku un bezdievīgo mācību centieniem to iznīcināt – Dieva žēlastības spēkā – Baznīca dzīvo! Un jums būs dzīvot ar! To Kristus solīja!

Mīļās māsas un mīļie brāļi Kristū, no sirds – ar pateicību par jums un ar pateicību Dievam par mūsu Baznīcu – novēlu skaistus, Svētā Gara iedvesmotus un svētītus Vasarsvētkus!

Lai Dievs svētī! Āmen.

Arhibīskape Lauma Zušēvica

(Fragments no Vasarsvētku dievkalpojuma: https://vimeo.com/423604784)Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com