Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Bērnu slimnīcas Psihiatrijas nodaļa

Adventes laikā domdarnieki to iepriecina

Laikraksts Latvietis Nr. 629, 2020. g. 22. dec.
Sintija Bernava -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Privātā pamatskola „Domdaris“.

Adventes laikā ir tik daudz praktisku veidu, kā varam pasauli mums apkārt padarīt gaišāku.

Patiess gandarījums, ka Radošās darbnīcas brīvprātīgo izteiktajam lūgumam svētku gaidīšanas laikā palīdzēt sagādāt Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā Psihiatrijas nodaļai tik ļoti vajadzīgās galda spēles un dažādas citas izglītojošas rotaļlietas laipni atsaucās privātās pamatskolas Domdaris 4.b klase. Audzēkņi un viņu ģimenes, kā arī skolotāja Madara Skujiņa Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā Psihiatrijas nodaļai sagādāja tik ļoti nepieciešamajām galda spēles, Lego Duplo komplektus, puzles un attīstošās rotaļlietas. Visu sagādāto nodaļas personāls jau ir sācis izmantot ikdienas darbā ar pacientiem.

Prieks, ka Latvijā dzīvo ģimenes, kurās dalīšanās prieks tiek ieaudzināts jau kopš mazotnes. Ir svarīgi sniegt palīdzīgu roku tiem, kuri paši sev nespēj palīdzēt. Labie darbi vairo prieku.

Latvijā ir viens no augstākajiem pašnāvību rādītājiem Eiropas Savienībā, un statistika liek aizdomāties par Latvijas bērnu un pusaudžu psihisko veselību. Pandēmijas radītie ierobežojumi un neziņa par nākotni, situāciju tikai pasliktina. Vai zināji, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests šogad jau vairāk kā 140 reizes ir devies izsaukumos pie bērniem un jauniešiem, kuri ir mēģinājuši izdarīt pašnāvību? Jaunākajam no viņiem bija tikai 11 gadu. Lielākā daļa no šiem bērniem un pusaudžiem nonāk ārstēties tieši Bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā.

Ar labajiem darbiem un praktisku atbalstu paužam atbalstu Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā personālam darbam, ko šie cilvēki paveic ar bērniem un pusaudžiem no visas Latvijas, kas nonāk šajās nodaļās. Mūsu visdziļākā cieņa un apbrīna Latvijas medicīnas personālam, ik dienu strādājot paaugstināta stresa un sarežģītajos pandēmijas apstākļos, rūpējoties par ikviena cilvēka veselību!

Būsim pateicīgi ikvienam, kurš pievienosies mūsu iniciatīvā, arī turpmāk sniegt praktisku atbalstu Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā personālam un pacientiem!

Lai mums visiem laba veselība un rūpēsimies viens par otru.

Sintija Bernava,

„Radošās darbnīcas“Bērnu slimnīcā vadītāja

„Radošās darbnīcas“ ir brīvprātīgo īstenotas radoši-izglītojošas aktivitātes Bērnu slimnīcas pacientiem un vecākiem.

Informācija par noderīgo dāvinājumu ir atspoguļota „Radošās darbnīcas“ Facebook:
https://www.facebook.com/RadosasDarbnicasCreativeWorkshops/

„Radošās darbnīcas“ Instagram:
https://www.instagram.com/radosas_darbnicas/Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com