Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA Kultūras fonds aicina pieteikt...

...jaunrades un kultūras projektus atbalstam 2021. gadā

Laikraksts Latvietis Nr. 633, 2021. g. 20. janv.
Juris Ķeniņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA_KF

Pasaules Brīvo latviešu apvienības Kultūras fonds (PBLA KF) un tā padome kopīgi ar visu pasauli cer uz krietni labāku un gaišāku 2021. gadu, jo aizvadītajā gadā PBLA Kultūras fonda atbalstam tika pieteikts krietni mazāks projektu skaits, nekā iepriekš, turklāt vairāki no pretendentiem, kuru projektiem piešķīrām līdzekļus, bija spiesti Covid-19 pandēmijas apstākļos atteikt savu projektu īstenošanu.

Par spīti šādai notikumu attīstībai kultūras un izglītības darbinieki visā pasaulē ar degsmi, sajūsmu un enerģiju turpina veidot vērtīgus projektus, un PBLA Kultūras fonds šogad priecāsies krietnu daļu no tiem atbalstīt.

Labā ziņa ir, ka PBLA KF nolēma pārlikt pusi no 2020. gada atbalsta līdzekļiem uz 2021. gadu. Laipni lūdzu visus topošo kultūras projektu veidotājus un plānotājus pieteikties PBLA KF atbalsta līdzekļiem 2021. gadam. Neraugoties uz pandēmiju, PBLA KF turpinās atbalstīt kultūras un jaunrades projektus, kā to esam darījuši ik gadu nesenā un tālākā pagātnē, veicinot kopumā vairāku simtu latviskās kultūras projektu tapšanu visā pasaulē.

Aicinu iepazīties ar PBLA Kultūras fondu mūsu mājas lapā: www.pbla.lv/kulturas-fonds, kur iespējams atrast arī aizvadītajos gados PBLA KF atbalstīto projektu sarakstus un projekta atbalsta pieteikuma anketu 2021. gadam. Šajos sarakstos iespējams apskatīt, kādus projektus PBLA KF ir savā laikā atbalstījis un par kādām summām (lai šī gada pieprasījumi būtu ar reālām cerībām).

Atbalsta pieteikumu iesniegšanas termiņš šogad ir 2021. gada 1. marts, pieteikuma anketas un saistošie dokumenti līdz 1. martam sūtāmi PBLA KF priekšsēdim Jurim Ķeniņam (gkenins@rogers.com) un PBLA pārstāvniecībai Rīgā (pbla-latvija@pbla.lv).

Juris Ķeniņš,
PBLA Kultūras Fonda priekšsēdisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com