Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MLB Daugavas skola iesāka gadu ar Izlaiduma aktu

Tiek gaidīti jauni audzēkņi latviešu skolā

Laikraksts Latvietis Nr. 636, 2021. g. 10. febr.
Dzintra Latiša -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola_2v

MLB Daugavas skolas saime. No kreisās pārzine Dzintra Latiša. FOTO Konrāds Samulis.

Absolventi, no kreisās: Lārs Sveilis, Dāna Kasparsone, Ēriks Rolavs. FOTO Konrāds Samulis.

Bērnudārzs pirmajā skolas dienā remontētās telpās. FOTO Amanda Hirsta-Vaita (Hirst-Whyte).

Melburnas Latviešu Biedrības (MLB) Daugavas skola atsāka darbību 2021. g., noturot 2020. g. Izlaiduma aktu. Vairāku iemeslu dēļ tas bija jāpārceļ. Sestdien, 30. janvārī, plkst. 10.30 absolventi, skolas saime un viesi satikās Latviešu Nama Lielajā zālē.

Lai gan akts bija saīsināts un dažas lietas bija jāmaina/jāievēro Covid dēļ, aktu novadīja Kārlis Brēmanis – sekmīgi un ar humoru.

2020. g. absolventi bija Dāna Kasparsone, Ēriks Rolavs un Lārs Sveilis. 8. klases audzēkņi bija izturējuši neticamu gadu un varēja ar lepnumu teikt, ka viņi tam tika cauri.

Plkst. 12.00 Daugavas skolas pārzine Dzintra Latiša atklāja pirmo skolas dienu 2021. gadā, un šī gada 8. klase ienesa karogu. Bija patīkami būt visiem kopā – klātienē, neskatoties uz vienu otru ekrānā. Skolai pienāca trīs jauni bērni bērnudārzā, kuriem laimējās jo bērnudārza un sagatavošanas klases telpas tikko bija remontētas un gatavas sagaidīt mazos!

Skolas darbība turpināsies kā parasti sestdien, 6. februārī, un skolas stundas vēl joprojām ir no plkst. 11.30 līdz 15.30 sestdienās. Labprāt vēl pieņemsim jaunas ģimenes un bērnus. Tuvāku informāciju var saņemt skolas mājas lapā/tīmeklī: www.daugavasskola.com.au, vai arī sekot skolai līdz Facebook lapā, kas tika 2020. gadā izveidota: https://www.facebook.com/daugavasskola/

Arī var rakstīt skolas pārzinei Dzintrai Latišai uz epasta adresi: dzintra@daugavasskola.com.au

Uzredzēšanos skolā!

Dzintra
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com