Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ģimenes dienas koncerts Sidnejā

Šogad notika Stratfildas parkā

Laikraksts Latvietis Nr. 651, 2021. g. 26. maijā
Valdis Krādziņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
SidnejasLatviesuBiedriba

Ģimenes dienas dalībnieki. FOTO Māra More (Moore).

Skolas koris. No labās: Viktorija Mačēna, Vēsma Putniņa. FOTO Valdis Krādziņš.

No kreisās: Emilija, Nina, Tia, Anika. FOTO Māra More (Moore).

No kreisās: Nikola, Anna, Mikus, Oskars. FOTO Māra More (Moore).

No kreisās: Mia, Oskars, Kārla, Vija, Anna, Aija, Aivars, Rita, Raivo. FOTO Māra More (Moore).

No kreisās: Mikus, Normunds, Oskars. FOTO Māra More (Moore).

Mātes dienas loterija – ziedojums skolai no Māras Moores. FOTO Māra More (Moore).

Sestdien, 8. maijā, plkst. 11.00 notika Ģimenes dienas koncerts nevis Latviešu namā Sidnejā, kā agrāki paredzēts, bet Stratfildas parkā.

Bija ieradies kupls skaits Sidnejas Latviešu biedrības (SLB) sestdienas skolas skolēnu, viņu vecāku, vecvecāku un skolotāju baudīt sarīkojumu svaigajā gaisā. Skolas pārzinis Normunds Ronis iesāka koncertu, pateikdamies visiem par piedalīšanos.

Sekoja skolnieku uzvedumi. Spēļu grupa un Daces Celinskas klase, ko pavadīja Vēsma Putniņa uz vijoles un Viktorija Mačēna uz akordeonu, dziedāja Viena maza turku pupa, Spīdēja saulīte un Cipu, capu, vāverīte.

Pēc tam Nikola, Anna un Brencis lasīja Es mīlu tevi, mamma, par to, ko mātes ir darījušas viņu labā. Tia spēlēja flautu ļoti droši ar skaņdarbu Rullēšana dziļumā, ko komponējusi pasaules slavenība Adele.

Velgas Galviņas un Ineses Rones klase – Anika, Emīlija, Tia un Nina priecīgi deklamēja un lasīja Tu mīļā, mīļā māmuliņa. Skolas koris, kurā bija 18 dalībnieku, skaisti dziedāja Upe nesa ozoliņu un Ar vilciņu Rīgā braucu, Sandras Dragūnas vadībā. Vēsma Putniņa pavadīja uz vijoles un Viktorija Mačēna uz akordeona. Daces Celinskas klase dziedāja Gribam zināt un, beidzot uzstāšanās daļu, Valda Krādziņa klase – Mikus un Oskars deklamēja un lasīja Valdas Moras Mātes sirds.

Pēc tam bija pusdienas un sabiedriskā daļa, kur dalībnieki vēl pakavējās pie ceptiem cāļiem, atspirdzinājumiem un jaukām sarunām. Loterijas izlozē laimēja Māras Sieriņas-Moore dzintara izstrādājumus, gleznas un vilnas adījumu (daudzkrāsainu adītu cepuri).

Bija pavadīts ļoti jauks rīts.

Valdis Krādziņš
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com