Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mūžībā devies Latvijas vēstnieks Grieķijā

Pēteris Kārlis Elferts 29.06.1961. – 28.05.2021.

Laikraksts Latvietis Nr. 652, 2021. g. 2. jūnijā
LR Ārlietu ministrija -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Elferts

Pēteris Kārlis Elferts
29.06.1961. – 28.05.2021.

Ārlietu ministrija dziļās skumjās paziņo, ka 28. maijā Atēnās mūžībā devies diplomāts un mūsu visu mīļotais kolēģis Latvijas vēstnieks Grieķijā Pēteris Kārlis Elferts. Izsakām vislielāko līdzjūtību un sērās esam kopā ar mūsu dārgā vēstnieka tuviniekiem un draugiem. Vēstnieks Elferts ārlietu dienesta atmiņās vienmēr paliks kā gaišs, tolerants un sirsnības pilns kolēģis. Pēteri, mums Tevis pietrūks!

Pēteris Kārlis Elferts darbu ārlietu dienestā sāka 1999. gadā. Pildījis Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus, kā arī bijis speciālo uzdevumu vēstnieks Irākas atjaunošanā un demokratizācijas veicināšanā, Latvijas pastāvīgais pārstāvis Eiropas Padomē, Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Īrijā, kā arī Saeimas priekšsēdētāja ārlietu padomnieks un Ministru prezidenta padomnieks.

Diplomāts savā darbībā īpaši pievērsies latviešu diasporai gan kā vēstnieks ārvalstīs, gan arī būdams speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos.

No 2016. gada līdz 2020. gadam Pēteris Kārlis Elferts bija ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Turcijas Republikā, savukārt kopš 2020. gada diplomāts pildīja Latvijas vēstnieka pienākumus Grieķijas Republikā. Vēstnieks Elferts pildījis arī Latvijas nerezidējošā vēstnieka pienākumus Irānā un Irākā.

LR Ārlietu ministrijaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com