Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


14. jūnijā aizvesto atceres sarīkojums Kanberā

Kanberu pandēmija nav skārusi

Laikraksts Latvietis Nr. 652, 2021. g. 2. jūnijā
Juris Jakovics -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Svētdien, 13. jūnijā, Kanberas Latviešu biedrība rīko Aizvesto piemiņas atceri. Atsākam kopīgu darbību pēc četru gadu pārtraukuma, jo tagad mums Kanberā ir diplomāti no visām trim Baltijas valstīm, un varam cerēt, ka tas piesaistīs plašāku publiku. Latvijas vēstniecības pilnvarotā lietvede Ieva Apine sniegs galveno runu. Īsumā savās valodās publiku uzrunās arī igauņu vēstniece Kersti Eesmaa un lietuviešu vēstniecības pilnvarotā lietvede Aiste Jakštiene.

Kanberu pandēmija nav mūs skārusi, līdz ar to, varam rīkot samērā plašu sarīkojumu. Sarīkojumā pārsvarā piedalīsies Kanberas latviešu, lietuviešu un igauņu saimes. Ir iespējams, ka piedalīsies arī kāds no Kanberas poļu un ukraiņu saimēm. Lietuviešu saime piegādās uzkodas, būs pieejami dzērieniem no bāra. Par zāles īri maksā Kanberas latviešu ev. lut. draudze.

Šī būs pirmā reize pēc 3 gadiem, kad visu trīs Baltijas valstu vietējie diplomāti un vietējās saimes kopīgi ar savu valstu, Eiropas savienības un Austrālijas karogiem atzīmēs šo sēru dienu. Ir nozīmīgi, ka tas notiek 80 gadus pēc 1941. gada 14. jūnija.

Juris Jakovics
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com