Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dzejnieces Māras Zālītes dzejas rīts

Rīgas Latviešu biedrībā

Laikraksts Latvietis Nr. 665, 2021. g. 1. sept.
Oksana Svikle -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
RigasLatviesuBiedriba

Rīgas Latviešu biedrība

Māra Zālīte. FOTO Publicitātes foto.

Rīgas Latviešu biedrības Literatūras komisija sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Dzejas dienas 2021 ietvaros, 2021. gada 5. septembrī plkst. 12.00 Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē, aicina apmeklēt DZEJNIECES MĀRAS ZĀLĪTES DZEJAS RĪTU.

Pasākuma programmā dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes saruna ar klausītāju, kā arī dzejas lasījums autores izpildījumā.

Sarīkojuma noskaņu bagātinās muzikāls pārsteigums RLB Mūzikas komisijas priekšsēdētāja, profesora Venta Zilberta (klavieres) izpildījumā.

Dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte (1952) pirmajos dzejoļu krājumos atklājusi 1970. gadu jaunatnes tēlu un tai raksturīgo problemātiku. 1980. gados pievērsusies dramaturģijai, risinot globālus jautājumus, sintezējot arhetipālas situācijas, mītisko un 20. gs. aktualitātes. Sarakstījusi autobiogrāfiskus romānus Pieci pirksti (2013) un Paradīzes putni (2018).

Sarīkojumu atbalsta Latvijas Rakstnieku savienība, Valsts kultūrkapitāla fonds.

Sarīkojumu iespējams apmeklēt tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējo 6 mēnešu laikā. Apmeklējot koncertu, nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Sarīkojums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Oksana Svikle,
Rīgas Latviešu biedrības Publicitātes un reklāmas projektu vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com