Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ļoti cien. Austrālijas latvieši!

AL58.KD mājaslapa – www.alkd.org.au

Laikraksts Latvietis Nr. 667, 2021. g. 15. sept.
Ilona un Klāra Brūveres -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ekrāņuzņēmums.

Ekrāņuzņēmums.

AL58.KD tuvojās, tātad mēs domājam, ka laiks jums uzrakstīt vēstuli (jūs taču atceraties, kas tās ir, ne? Ne jau visam jānotiek caur e-pastiem, emuāriem vai aplādēm*!

Vēstuļu galvenais mērķis bija nosūtīt informāciju, ziņas un apsveikumus. Tātad, šī vēstule jūs iepazīstinās ar ļoti svarīgu informāciju, un varbūt jūs uzzināsiet kaut ko jaunu. Ko tad? Nu lasiet tālāk un izziniet, kas tā ir.

Tas, ko jūs redzat šai bildē, ir AL58.KD mājaslapas iesākums (www.alkd.org.au). Tur slēpjas dažāda informācija, ieskaitot to, kā jūs varat pelnīt naudu! Pirmā lieta, kas ir jāievēro, ka visa informācija ir latviešu un angļu valodās.

Ja jūs piespiediet latviešu, tad saite jūs aizvedīs uz informāciju, kas ir sadalīta vairākās kategorijās:

Par, kur ir īss ievads KD, kalendārs un tuvākie notikumi. Nav pārsteidzoši, ka kalendārs ir bez sarīkojumiem, jo dabīgi, ka Sidnejā cilvēki nevar pašlaik pulcēties, bet cerams, ka drīz varēs. Eventuāli visticamāk būs 2 kalendāri: virtuālajiem pasākumiem un tiem, kas klātienē.

Sarīkojumi, kur parādīsies informācija par katru sarīkojumu. Tur tagad pamazām sāks parādīties informācija, jo mēs zinām, ka daži pasākumi notiks virtuālā veidā, un par tiem mēs varam sākt izdot informāciju. Citi atkal būs klātienē un virtuāli – tiem mums jāgaida vairāk informācija par to, kas būs atļauts Sidnejā decembra beigās.

Jaunākā informācija, kur parādās lietas, ko mēs gribam izsludināt vai nu par sarīkojumiem ceļā uz KD (kā SLT Zoom teātra izrāde, kas nesen bija), vai notikumiem (tā kā KD īsfilmu konkursu – un tas ir, kur jūs varat pelnīt naudu).

Topošā programma, kur ir pašreizējās programmas sastāvdaļas. Tā pēdējos 12 mēnešos ir daudz mainījusies, un vēl tā turpina mainīties, jo domājam, ka būs tā, ka viss lielāko tiesu notiks virtuālā veidā, bet tagad izliekas, ka vismaz Jaundienvidvelsas iedzīvotāji, ja potēti, varēs sanākt – tāpēc tā ir topoša!

Nu, tad jau pats par sevi saprotams, ka AL58.KD mājaslapu vajag regulāri apskatīt, jo gandrīz katru nedēļu kaut kas mainās. Maiņas jau nav vien tik pandēmijas dēļ, bet arī tāpēc, ka mums nāk klāt jauni sarīkojumi! Pandēmija ir mums likusi atlikt uz citu reizi (tā KD atskandināšanu 2022) dažus sarīkojumus, bet tā arī devusi iespēju atrast jaunas un līdz šim neparastas lietas latviešu kulturālā dzīvē! Izaicinājums, tā kā pandēmija, var stimulēt domāšanu un plānošanu un radīt aizraujošas jaunas iespējas!

Mēs priecājamies par KD programmu un esam pateicīgas Rīcības komitejai, kas ar katru izaicinājumu ir atraduši risinājumus un devušies ar atjaunotu enerģiju AL58.KD programmas plānošanā. Būs forši!

Visu labu,

Ilona un Klāra
Laikrakstam „Latvietis“

PS Ir jau arī Austrālijas Latviešu Kultūras dienas Facebook lapa, bet tur ir mazāk informācijas. KD mājaslapa ir jūsu labākais draugs, vai nu jūs piedalīsieties Sidnejā, vai domājat to darīt savā pavalstī.

* Red.: aplāde – arī podraide, podkāsts. Angliski „podcast“.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com