Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ekskluzīva iespēja – tikai viens seanss!

Spēlfilma „Bedre“ būs skatāma AL58.KD!

Laikraksts Latvietis Nr. 673, 2021. g. 27. okt.
Ilona un Klāra Brūveres -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL58KD2021

Filmas „Bedre“ afiša.

Ja jums sanāks iespēja doties uz Sidneju uz AL58.KD, tad jūs varēsiet noskatīt jauno spēlfilmu, kurai 15. septembrī bija Latvijas pirmizrāde. Tā ir Daces Pūces drāma Bedre, kas jau paspējusi iegūt laurus dažādos starptautiskos kino festivālos. Bedres pasaules pirmizrāde notika Lībekas festivālā Vācijā, kur filma uzreiz ieguva Grand Prix. Un godalgas turpināja piešķirt citos pasaules festivālos.

Filma tapusi pēc izdevniecībā Latvijas Mediji iznākušās Janas Egles grāmatas Gaismā stāstu motīviem. Tā ir par desmit gadus veco Markusu, kuram jāpielāgojas jaunai dzīvei laukos pie omes. Pēc gadījuma ar kaimiņu meiteni Emīliju, ciema iedzīvotāji uz zēnu sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām... un kas tad notiek?

Bedre ir aizraujoša filma. Noslēpumu un liktenīgu sakritību blīvā filma gandrīz divas stundas saglabā spriedzi un intrigu.

Tātad jums jādodas uz AL58.KD skatīties filmu, jo:

  • mums ir atļauja tikai vienam seansam Sidnejā;
  • filma ir vairāku festivālu laureāte;
  • Lielais Kristaps atlasē filma saņēma astoņas nominācijas balvām, ieskaitot labāko režijas, scenārija, fotogrāfijas un komponista darba balvu, un arī trīs kinoaktieri tika izvirzīti balvām;
  • Bedre tika izvēlēta par Latvijas pārstāvi Oskara ceremonijā ārvalstu filmu kategorijā;
  • filmai ir titri angļu valodā, tātad jums un jūsu cittautiešu draugiem visiem ir iespēja kopīgi baudīt šo izcilo filmu.

Uz redzēšanos AL58.KD!

Ilona un Klāra
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com