Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvijas pases Sidnejā

Sidnejā būs iespēja noformēt Latvijas pasi un personas apliecību

Laikraksts Latvietis Nr. 675, 2021. g. 10. nov.
Latvijas vēstniecība ASV -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Karogs_Australija_Latvija

Latvijas Republikas vēstniecība Austrālijā informē, ka 2021. gada 19. un 20. novembrī Sidnejā notiks pārvietojamās pasu darbstacijas izbraukums.

Dokumentu noformēšanas norises vieta Sidnejas Latviešu nams, 32 Parnell St, STRATHFIELD, NSW, 2135

Pieteikties personu apliecinošu dokumentu noformēšanai izbraukuma ietvaros var līdz 15. novembrim, pierakstoties elektroniskajā pierakstu sistēmā šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/australija-izbraukums/index

Svarīgi!

Pieteikties pases un/vai personas apliecības (eID kartes) noformēšanai var tikai personas, kurām ir piešķirts personas kods un kurām Fizisko personu reģistrā ir aktualizētas ziņas vārda/uzvārda maiņas gadījumā.

No 2023. gada 1. janvāra eID karte būs obligāts personu apliecinošs dokuments ikvienam Latvijas pilsonim un nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu. Līdz ar to jau šobrīd Latvijas valstspiederīgajam, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu, pasi izsniegs vienlaikus ar eID.

Ar eID karti, kurā ir iekļauts un aktivizēts autentifikācijas sertifikāts, varēs (iespējams) apliecināt savu identitāti attālināti – elektroniskā vidē, kā arī izveidot e-adresi. eID karte sniedz iespēju pieteikt un saņemt pakalpojumus portālā www.latvija.lv, piemēram, izprasīt atkārtotu dzimšanas vai laulības apliecību, pieprasīt izziņu, veikt notariālas darbības attālināti. Ar eID karti, kurā iekļauts un aktivizēts elektroniskā paraksta sertifikāts, būs ir iespēja elektroniskiem dokumentiem pievienot savu elektronisko parakstu, kas ir līdzvērtīgs ar roku parakstītam dokumentam. Tāpat eID karte atvieglos pieteikšanos Saeimas vēlēšanām balsošanai pa pastu.

Informācija par pieteikšanos pases un/vai personas apliecības (eID kartes) noformēšanai, kā arī par pakalpojuma samaksu pieejama vēstniecības mājas lapā: https://www2.mfa.gov.lv/australija/australija-konsularainformacija/mobilas-pasu-darbstacijas-braucieni

Izbraukuma laikā tiks pieņemti tikai pasu un eID karšu pieteikumi. Citu konsulāro pakalpojumu saņemšanai jāvēršas vēstniecībā Kanberā.

Latvijas Republikas vēstniecība AustrālijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com