Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Septītais PLEIF

Norisināsies Rīgā

Laikraksts Latvietis Nr. 678, 2021. g. 1. dec.
PBLA -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

4. decembrī Rīgā norisināsies viens no nozīmīgākajiem ekonomikas forumiem Latvijā – Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF), kas šogad būs veltīts Rīgas izaugsmes iespējām un pilsētas starptautiskajai konkurētspējai.

Septītais gadskārtējais forums norisināsies attālināti. Tā tēma būs Rīgas pilsētas attīstības plāni un iespējamā diasporas iesaiste. Pasākums būs dalīts trīs tematiskajās daļās – uzņēmējdarbība un investīcijas, darbaspēks, nekustamais īpašums. Katru no daļām ievadīs trīs ekspertu prezentācijas par uzņēmējdarbības attīstīšanu Rīgā un Rīgas potenciālu, kam sekos diskusijas.

„Ar šī gada konferenci vēlamies uzsvērt, ka ikviena krīze paver jaunas iespējas un mudina mūs attīstīties un pielāgoties. Rīgai kā internacionālai  pilsētai un Baltijas valstu centram ir neskaitāmas priekšrocības un jau esošie nākotnes plāni, kas Rīgu iezīmē kā starptautiski konkurētspējīgu un dinamisku pilsētu un ekonomiskās izaugsmes centru. Konferences dalībnieki – ārvalstu uzņēmēji un vietējie eksperti dalīsies ar savu pozitīvo pieredzi Rīgā un ko Rīga spēj piedāvāt pasaules līmeņa uzņēmējiem, investoriem un talantiem“ stāsta PBLA priekšsēde Kristīne Saulīte.

Konferenci atklās Valsts prezidents Egils Levits. Informatīvas uzrunas teiks Rīgas mērs Mārtiņš Staķis un domnīcas Certus pētnieks Daunis Auers. Konferences programmā piedalīsies valsts un pašvaldības sektora pārstāvji, kā arī starptautisku uzņēmumu pārstāvji – Ādams Fullers (Bregal Sagemount, investors Latvijas uzņēmumā Printful), Džons Martins Tallijs (MikroTik), Aļesja Kirčenko (ABSL Latvia / SEB SSC), Agnis Driksna (Rail Baltica) un citi vadošie eksperti un valsts un pašvaldību pārstāvji: https://www.pleif.lv/agenda/.

PLEIF mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi, stiprinot sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu piederību Latvijai.

PLEIF-2021norisināsies attālināti un būs vērojams foruma interneta vietnē https://www.pleif.lv/.. Foruma darba valoda būs angļu ar tulkojumu uz latviešu valodu.

Sīkāka informācija par forumu un reģistrēšanās – Foruma mājaslapā https://www.pleif.lv/.

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu organizē Pasaules Brīvo latviešu apvienība un Latvijas Republikas Ārlietu Ministrija, sadarbībā ar ERDA un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā.

PBLAAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com