Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kanberas Latviešu biedrības pilnsapulce

Iedvesmots jauns spēks mūsu sabiedrībā

Laikraksts Latvietis Nr. 680, 2021. g. 15. dec.
Juris Jakovics -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
KanberasLatviesuBiedriba

Ir savs risks izīrēt zāli, jo cilvēki kautrējas nākt uz pilnsapulcēm, bet 2021. g. 5. decembrī atnāca veseli 17, un viens atvainojas saslimis. Mūsu mazajā Kanberas latviešu saimē pēdējos gados tas ir apbrīnojami daudz, un norāda uz iedvesmotu jaunu spēku mūsu sabiedrībā.

Pilnsapulci novadīja Inta Skrīvere. Protokolēja Baiba Burkevica. Juris Jakovics uzskaitīja piecus notikušus KLB sarīkojumus iepriekšējā gadā un vienu atceltu, lietaina laika dēļ. Māris Neimanis sniedza kases pārskatu un revidentes Marutas Pīrsonas (Pearson) apstiprinošo ziņojumu.

No valdes sanāksmēm formāli atvadījāmies no Tāļa Burkevica un Intas Skrīveres. Valdē ievēlēja jau agrāk kooptēto Māri Neimani un tikko proponēto Ilzi Lapsu-Beilsu (Bales).

Sanāksmē pieminēja biedrībai saistīto un jaunsastādīto palīgvaldi, kura sekmīgi darbojas jau gadu vai vairāk. Bija apsveikumi uz visām pusēm un tie, kuriem nebija jāsteidzas tālāk uz citiem pasākumiem, pakavējās draudzīgās pārrunās.

Jaunais Kanberas latviešu biedrības valdes sastāvs ir: priekšnieks – Juris Jakovics, kasieris – Māris Neimanis, sekretāre – Iveta Leitase, sabiedriskā sakarniece – Skaidrīte Darius, biedres – Baiba Burkevica un Ilze Lapa-Beilsa (Bales).

JJ
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com