Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


47. AZVV ir atklāta!... beidzot

Vasaras Vidusskolas darbība sākās pozitīvā gaisotnē

Laikraksts Latvietis Nr. 685, 2022. g. 12. janv.
Rūdis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV2015

Audzinātāji vada iepazīšanās vakaru ar slaveno spēli nosaukums „Bang“. FOTO Annas Ziedares Vasaras vidusskola.

Audzinātāji vada iepazīšanās vakaru ar slaveno spēli nosaukums „Bang“. FOTO Annas Ziedares Vasaras vidusskola.

Šefpavāri pasniedz skolēniem vakariņas. FOTO Annas Ziedares Vasaras vidusskola.

Pēc divu gadu pārtraukuma, mēs beidzot atklājām 47. AZVV mācību gadu! Ivetai un skolotājiem sejas priecīgas, skatoties uz Latvijas karoga pacelšanu, atzīmējot skolas atklāšanu. Skolotājiem un darbiniekiem visi Covid pārbaudes testi negatīvi, un varam turpināt strādāt, lai skolēniem būtu ko mācīties šajā gadā. Laiks diezgan pieņemams, nav pārāk karsti, lai gan saule spoži spīd uz Dzintariem.

Pirmais skolēnu, skolotāju un dalībnieku aplis notika parastajā vietā – Dzintaru karoga laukumā. Atklāšanā Iveta priecīga, sakot ievadvārdus un arī pateicās par tik lielu ieradušos jauniešu skaitu. Gandrīz pārsteigums, ka pēc visiem Covid noteikumiem aplis bija samērā liels! Skolēni ir atbraukuši no visām Austrālijas malām, protams, no Adelaides, Melburnas un Sidnejas, kā arī no Pertas, Kanberas un Brisbanes. Tiešām, Austrālijas latviešu skola!

LAAJ priekšsēde Skaidrīte Aguļēviča atsūtīja apsveikumu elektroniski – priecājās, ka skola vispārīgi notiek šajā neparastajā laikmetā un pateicās skolotājiem un darba darītājiem.

Pēc atklāšanas sekoja vakariņas, likumu un noteikumu lekcija un iepazīšanās vakars. Iveta stingri noteica visus skolas likumus, uz ko uzmanīgi klausījās visi skolēni. Covid vadītāja Zinta Ozoliņa arī izteica savu daļu, paskaidrojot, ka visiem ir jāreģistrējas, kad viņi ir nokļuvuši Dzintaros, kā arī neaizmirst izmantot praktiskās tīrīšanas un dezinfekcijas metodes, lai samazinātu iespējamas slimības izplatīšanās tīklu, piemēram, roku pareizu mazgāšanu, dezinfekcijas līdzekļu lietošanu un vēl citas darbības. Šogad var redzēt, ka vadība stingri seko Covid aizsardzības noteikumiem, lai mēs pavadītu skolas gadu bez problēmām. Zinta turpināja, sakot, ka skolēni un skolēnu vecāki var būt ļoti lepni, ka viņi ir sekojuši visiem Covid aizsardzības likumiem, ar to ceļojot uz Dzintariem, lai piedalītos skolas programmā.

Skolas vadība apsveic skolēnus un vecākus! Uz priekšu ar skolas mācībām! Rīt sāksies mācības stundas!

AZVV Dienas ziņas
2022. g. 3. janv.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com