Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Lielās Piektdienas koncerts „Kyrie, eleison“

Tiešraidē un bezmaksas ieejā

Laikraksts Latvietis Nr. 697, 2022. g. 13. apr.
Elīna Čipāne -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Lielajā Piektdienā, 15. aprīlī, plkst. 19.00 RKTMC Mazā Ģilde Lielajā zālē norisināsies garīgās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Latvijas pareizticīgās baznīcas vīru koris Logos.

Lielās Piektdienas koncerta programmu veidos spilgtākie pareizticīgo baznīcas mūzikas skaņdarbi, dažādu laiku, kultūras tradīciju un konfesiju liturģiskie dziedājumi un Lielā gavēņa dziedājumi. Koncertā tiks atskaņoti arī tādu mūsdienu latviešu komponistu kā Riharda Dubras, Ērika Ešenvalda, Andreja Selicka u.c. darbi.

Kamerkoris Logos ir profesionāls vīru koris, kura pamata repertuāru veido garīgā mūzika. Savu starptautisko atpazīstamību koris ieguvis ar pareizticīgās mūzikas programmu atskaņojumiem. Kolektīvu veido 12 vīri ar ilggadīgu dziedāšanas pieredzi Latvijas profesionālajos koros un citos kolektīvos. Kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir virspriesteris Joans Šēnroks.

Lielās Piektdienas koncertu Kyrie, eleison organizē RKTMC Mazā Ģilde.

Pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldība, un tas ir daļa no kopējās Lieldienu programmas galvaspilsētā, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas kultūras centriem. Svētku programma pilnā apjomā apskatāma tīmekļvietnē: www.kultura.riga.lv.

Ieeja koncertā bez maksas. Tiešraide pieejama www.mazagilde.lv un www.facebook.com/MazaGilde.

Elīna Čipāne
RKTMC „Mazā Ģilde“ Projektu vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com