Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aicinājums svinēt jauniešu svētkus

38. Jaunatnes dienas Adelaidē

Laikraksts Latvietis Nr. 701, 2022. g. 11. maijā
Tamāra un Mārtiņš Līdumi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Tamāra un Mārtiņš Līdumi. FOTO no Tamāras Līdumas personīgā arhīva.

LJAA (Latviešu jauniešu apvienība Austrālijā) pēdējā sēdē ievēlēja Tamāru un Mārtiņu Līdumus par 38. Jaunatnes dienas rīcības komitejas priekšsēžiem.

Mēs sniedzam sekojošo ielūgumu.

Aicinām ikvienu no jums, kam dārga un saistoša latviešu kultūra, kopā ar mums turpināt uzturēt skaistās latviešu tradīcijas. Jaunatnes dienās ir iespēja baudīt jauniešu dziesmu, deju un mākslas bagātību. Mūsuprāt, turpināt uzturēt Jaunatnes dienas ir tikpat svarīgi, kā tas bija arī mūsu vecākiem un vecvecākiem.

Šī – 2022. gada decembrī būs 38. Jaunatnes dienas Adelaidē, Austrālijā. Pēc garāka pārtraukuma no vairākiem latviešu pasākumiem COVID-19 ierobežojumiem dēļ, ir beidzot iespēja atkal sanāk kopā, lai saglabātu un svinētu mūsu latvietību Austrālijā.

Rīcības komiteja ir cītīgi darbojusies, lai var izveidot interesantu un pievilcīgu programmu četru dienu garumā, kurā būs iespēja parādīt jauniešu spējas un talantus. Būs Atkāšanas svētki, Tautas dejas uzvedums, mūzikas koncerts, Noslēguma balle un vēl citi pārsteigumi.

Jaunatnes dienu norises detaļas vēl kārtojām. Papildus informācija sekos gan laikrakstā, gan mūsu Facebook un Instagram mājas lapās. Biļešu pārdošanā sāksies oktobra mēnesī.

Aicinām jauniešiem piedalīties un uzstāties, kā arī visus Austrālijas latviešus – nākiet un atbalstiet 38. Jaunatnes dienas Adelaidē 2022. g. decembrī.

Tamāra un Mārtiņš Līdumi,
38. JD priekšsēži
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com