Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„JĀbalso”

Balsošana 14. Saeimas vēlēšanās

Laikraksts Latvietis Nr. 704, 2022. g. 1. jūnijā
Kristīne Saulīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA

PBLA

JAbalso

Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) aicina uz priekšvēlēšanu projekta visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas JĀbalso un tā mājaslapas www.jabalso.lv atklāšanu! Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistē, platformā Zoom, 2. jūnijā plkst. 15.00 pēc Latvijas laika.

Šī gada 1. oktobrī norisināsies 14. Saeimas vēlēšanas un šā brīža drošības apstākļu dēļ ir īpaši svarīga visu Latvijas pilsoņu, tajā skaitā ārzemēs dzīvojošo, dalība vienā no galvenajiem demokrātijas stūrakmeņiem – vēlēšanām. Lai palīdzētu tautiešiem ārzemēs saprast balsošanas procesu un orientēties politisko partiju piedāvājumā, PBLA ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstu organizēs vairākas aktivitātes, kuru materiāli tiks vienkopus publicēti www.jabalso.lv.

2. jūnijā iepazīstināsim ar plānotajām aktivitātēm un www.jabalso.lv atrodamo informāciju. PBLA aicina ikvienu pasākuma laikā uzdot sev interesējošos jautājumus par balsošanu Saeimas vēlēšanās no ārzemēm un projektu JĀbalso. Ļoti priecāsimies par jūsu ieteikumiem un vēlmēm www.jabalso.lv satura papildināšanai!

Pieslēgšanās informācija platformai Zoom:

Topic: www.jabalso.lv atklāšana
Time: Jun 2, 2022 15:00 Riga
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84161031996?pwd=SUZ2eHRKdExiV2czNjQ0ZnlsRWVLdz09
Meeting ID: 841 6103 1996
Passcode: 115982

Kristīne SaulīteAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com