Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Atsākušās LDAA darbnīcas Daugavas skolā!

Aušanas un tekstilu darbnīcas

Laikraksts Latvietis Nr. 711, 2022. g. 29. jūlijā
Anda Banikosa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LDAA

Daiļamatnieces. FOTO Anda Banikosa.

Skolēni darbnīcā. FOTO Anda Banikosa.

Daiļamatnieku darbnīca. FOTO Anda Banikosa.

Pēc COVID klusēšanas Latviešu Daiļamatnieku apvienība Austrālijā (LDAA) ar prieku šogad atkal sadarbojās ar Melburnas Latviešu skolu, pasniedzot aušanas un tekstilu darbnīcas.

2021. gadā LDAA saņēma pabalstu no Latvijas Kultūras ministrijas/PBLA, lai veicinātu mūsu darbu, pasniedzot praktiskas darbnīcas, kurās dodam tālāk latviešu daiļamatniecības mākas. Pateicoties saņemtajam atbalstam, iegādājamies dažādas galda stellītes, labas kvalitātes diegus un metālapstrā des piederumus.

Kaut COVID ierobežojumu dēļ līdz šim mums nav bijis iespējams ierastās maija darbnīcas noturēt Melburnas Latviešu namā, tomēr izdevās sarunāt darbnīcas Daugavas skolas skolēniem. Tās notika sestdien, 16. jūlijā, Melburnas Latviešu nama Mazajā zālē. Skolēni ieradās kuplā skaitā un ar lielu interesi un pacietību piestrādāja pie dažādiem aušanas paveidiem, kurus daiļamatnieki bija priekšlaikus sagatavojuši.

Paldies daiļamatniekiem par daudzām ieguldītām stundām, šīs nodarbības sagatavojot; paldies skolotājiem par palīdzību un līdzdarbību un paldies skolēniem par centību un enerģiju! Austie darbiņi skaisti paauga stundas laikā, un daudzi skolēni labprāt aizņēmās stellītes, lai varētu turpināt iesāktos musturus mājās.

Ar sajūsmu gaidām 2023. gada maiju, kad ļoti ceram atkal pasniegt darbnīcas kā Melburnas Latviešu Namā, tā arī latviešu skolās Melburnā.

Anda Banikosa,
Latviešu Daiļamatnieku apvienības Austrālijā vārdā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com