Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„I Am Maria!“

Ukrainas krīzes atbalstam Brisbanes Latviešu namā

Laikraksts Latvietis Nr. 712, 2022. g. 3. aug.
Ance Deksne -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
BrisbanesLatviesuBiedriba

Džulians Veide (Julian Wade) un Marina Poša. FOTO Garens Krūmiņš.

Džulians Veide (Julian Wade) un Marina Poša. FOTO Garens Krūmiņš.

Džulians Veide (Julian Wade) un Marina Poša. FOTO Garens Krūmiņš.

Profesionāla vokāliste un I Am Maria! priekšnesuma veidotāja Marina Poša ierosināja ideju, ka būtu jāsaliek kopā spēki, lai arī brisbanieši varētu palīdzēt Ukrainas krīzē skartajiem. Pēc vairākiem e-pastiem un telefona sarunām visi kopā nolēmām, ka 23. jūlija vakarā, sadarbojoties Saule Limited (Brisbanes Latviešu namam) un Brisbanes Latviešu biedrības (BLB) komandai, varētu prezentēt I Am Maria! kā līdzekļu vākšanas pasākumu, aicinot plašāku Brisbanes sabiedrību.

I Am Maria! ir muzikāls priekšnesums par transformāciju, sapratni un dzīves iespējām. Šis ir veltījums sievietēm un viņu sentēvu balsīm, kas dzirdamas no paaudzes paaudzē. Marinas briljanto un emocionālo mecosoprāna vokālu pavadīja virtuozais pianists Džulians Veide (Julian Wade). Vizuālie kadri uz ekrāna lieliski papildināja tēmu un sajūtas. Priekšnesuma galvenā frāze (tulk.) „Es skatos spogulī, un ko es redzu? Sievieti, meiteni, cerot būt brīvai no visa, ko viņi mēģināja viņai uzspiest“ caurvija gan dialogu, gan dziesmas (ANGLISKI: „I look in the mirror and what do I see? A woman, a girl, waiting to be free, of all that they told her she had to be“).

Biļetes (kā arī papildus finansiālu atbalstu) varēja pirkt caur trybooking.com. Pirms un pēc priekšnesuma varēja baudīt garšīgas kūkas, tēju, kafiju un dzērienus no bāra, ko bija sagatavojuši un ziedojuši čaklie BLB palīgi.

Skatītāju rindās bija visa gadagājuma cilvēki no plašākas Brisbanes sabiedrības – gan austrāļu, gan cittautu viesi.

Pasākuma beigās Brisbanes Ukrainas sabiedrības pārstāve Natalija (Nataliya) Murada sniedza emocionālu un pateicības pilnu runu. Pateicību izteicu arī es, Ance Deksne, kā BLB pārstāve. Arī man tas bija personisks un emocionāls brīdis.

Liels paldies visiem, kas šo izdevušos vakaru padarīja par realitāti un savāca krietnus līdzekļus Ukrainas atbalstam!

Ance Deksne,
BLB komunikāciju koordinatore un
LAAJ VP Kvīnslandē

Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com