Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„KAUPĒN, MANS MĪĻAIS“

Brīvdabas nakts izrāde Siguldā

Laikraksts Latvietis Nr. 713, 2022. g. 10. aug.
Maija Tālberga -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Piektdien, 12. augustā, leģendārās rokoperas KAUPĒN, MANS MĪĻAIS koncertiestudējums piedzīvos brīvdabas nakts izrādi Siguldas pilsdrupu estrādē. Vērienīgajā Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes darba uzvedumā uz vienas skatuves satiksies izcili solisti, aktieri, kopā ar jaunajiem talantiem no Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas un orķestri komponista Jāņa Lūsēna vadībā, dejās un mūzikā apvienojot vairāk nekā 35 skatuves dalībniekus.

Koncertuzvedums KAUPĒN, MANS MĪĻAIS ziemas un pavasara sezonā jau piedzīvojis lielu skatītāju atsaucību, kas ir kā apliecinājums nemainīgajai šī darba aktualitātei. Organizatori atgādina, ka šī ir vienīgā brīvdabas izrāde šim koncertuzvedumam.

Zigfrīds Muktupāvels, kurš iestudējumā atveido Dzejnieka lomu, atzīmē: „Šis lieliskais Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes kopdarbs man ir īpašs, un arī Sigulda man ir īpaša vieta. Tur esmu izaudzis, joprojām dzīvoju un pazīstu vai katru šīs skaistās pilsētas vietiņu. Priecājos, ka tieši Siguldā notiks Kaupēna vienīgā vasaras izrāde, tādēļ aicinu būt kopā ar mums un izbaudīt šo iespaidīgo uzvedumu. No sirds iesaku!“

Kaupēna lomā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms, Dzejnieks ir nemainīgi lieliskais Zigfrīds Muktupāvels, bet Kaupēna mīļoto meiteni Valliju atveido Madara Gaile. Koncertuzvedumā piedalās arī Anmary, Zigurds Neimanis, Annija Putniņa, Inese Pabērza, Mārtiņš Kagainis, Elizabete Zagorska, Toms Kalderauskis, Edvards Grieze, Emīls Gilučs, Artūrs Biķernieks, savukārt lielu pienesumu dod Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņu un absolventu iesaiste. Viņu dziedātās kora un vokālās partijas, kā arī horeogrāfiskais izpildījums rada īpaši dinamisku un jaunības piesātinātu enerģētiku. Izrādē piedalās orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.

Koncertuzveduma režisore Paula Plavniece, scenogrāfs Uģis Bērziņš, kostīmu māksliniece Elīna Milta Niedrāja, horeogrāfe Egija Abaroviča, gaismu mākslinieks Jānis Sniķers, vokālā pedagoģe Annija Putniņa. Koncertuzvedumu veidojusi Producentu grupa 7.

Biļetes uz vasaras nakts izrādi Siguldā, Biļešu Paradīzē kasēs. Izrādes sākums plkst. 22.00.

Maija Tālberga,
Producentu grupa 7Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com