Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Apsveikums

Daugavas Vanagu Melburnas nodaļas Vanadžu 70. gada svētkos

Laikraksts Latvietis Nr. 716, 2022. g. 31. aug.
Ināra Sīkā -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Mīļās Daugavas Vanagu Melburnas nodaļas vanadzes!

Sirsnīgi apsveicu Melburnas vanadžu kopu 70 gada jubilejā. Šajā 70 gadu laika posmā vanadzes ir kļuvušas par DV Melburnas nodaļas un vietējās sabiedrības stūrakmeni.

Vanadzes ir iepriecinājušas nodaļas biedrus un sabiedrību ar visdažādākajiem sarīkojumiem, ballēm, bazāriem un loterijām. DV dziesmas, dejas un pusdienas ir aizpildījuši nedēļas nogales ar draudzību un viesmīlību! Bet aiz visu tā stāv milzīgais palīdzības darbs un atbalsts. Melburnas latviešu skolas, deju grupas, kori, studenti un sportisti visi baudījuši vanadžu ziedojumus un palīdzību, un vanadžu sirsnība un rūpes par cilvēka labklājību ir skaidri redzamas vietēja aprūpes darbā.

Tāpat Melburnas vanadžu kopa ir devusi plašu atbalstu Latvijā, tai skaitā – daudzbērnu un audžuģimenēm, un vanadžu līdzdarbība nodaļas dzīvē ir palīdzējusi nodaļai sagādāt vēl plašāku atbalstu, ieskaitot Latvijā dzīvojošiem leģionāriem medikamentus un pabalstu.

Man ir jaukas atmiņas par Melburnas vanadzēm, kur ir bijis daudz spilgtas un sirsnīgas personības. Vanadžu kopas sanāksmēs un virtuves darba laikā varēju vienmēr dzirdēt interesantus stāstus vai pamācības. Kopā risinājām un pārrunājām visādus jautājumus par latviešu tautas likteni, Latvijas politiku un ekonomiju.

Liels PALDIES visām Melburnas vanadzēm par draudzību un gatavību mani apmācīt un atbalstīt!

Šodien varam atskatīties Daugavas Vanagu Melburnas nodaļas vēsturē ar lepnumu un gandarījumu par vanadžu devumu latviešu sabiedrībai Austrālijā un Latvijā.

Ir jauki redzēt, ka vanadžu darbi un sirsnība turpina mājot DV mītnē ar šodienas vanadzēm un vanadžu vadītāju Koidula Nemiro. Novēlu jums visām jauku dienu un spēku turpināt šo svēto darbu.

Daugavas Vanagi sasauksimies!

Ināra Sīkā,
DV Vanadžu priekšnieceAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com