Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Jābalso“

PBLA aicina uz priekšvēlēšanu debatēm diasporai

Laikraksts Latvietis Nr. 717, 2022. g. 7. sept.
PBLA -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

PBLA īstenotajā priekšvēlēšanu projektā visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas JĀbalso 31. augustā, 7. septembrī un 14. septembrī notiks priekšvēlēšanu debates ar politisko partiju līderiem.

7. septembra debašu tēma būs kultūra un izglītība, bet 14. septembrī tiks padziļināti apspriesti aktuālie jautājumi ekonomikas un labklājības jomā. Visas debates būs skatāmas tiešraidē www.jabalso.lv, kā arī PBLA Facebook lapā. Būs pieejami arī debašu ieraksti.

14. Saeimas vēlēšanas norisināsies šī gada 1. oktobrī. PBLA atgādina, ka līdz 9. septembrim ir iespējams pieteikties balsošanai pa pastu ārpus Latvijas un ka vēlētāji ārvalstīs noderīgu informāciju var atrast www.jabalso.lv.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžets līdzekļiem. Par projekta „Priekšvēlēšanu projekts visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas „Jābalso““ aktivitāšu saturu atbild ārvalstu organizācijas Pasaules Brīvo latviešu apvienība pārstāvniecība.

PBLAAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com