Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu namā ir jauni pārvaldnieki!

Cer pielietot plašās prasmes, lai uzturētu izpildīt daudzpusīgos pārvaldnieka pienākumus

Laikraksts Latvietis Nr. 722, 2022. g. 13. okt.
Bite Švolmane -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLNK_Jauns

No kreisās: Gatis Zundurs, Beatrise Švolmane un Iveta Zundure. FOTO no Beatrises Švolmanes personīgā arhīva.

Nesenā Latvijas vēlēšanas dienā satikos ar jaunajiem pārvaldniekiem – Ivetu un Gati Zunduriem, Nama saulainajā pagalmā. Visi kafejnīcas Rīga galdi bija aizņemti, un izsalkuši vēlētāji svaigi ceptos pīrāgus izpirka tajā momentā, kad tie iznāca no krāsnīm. Gribējās uzzināt, kas Ivetu un Gati pievelk pie Nama pārvaldnieka amata.

2010. gadā Iveta un Gatis ar saviem diviem bērniem – Gvido un Lauru pārvācās uz Austrāliju no Latvijas, iesākot dzīvi Sidnejā. Pēc tikai trim mēnešiem darba dēļ Zundura ģimene pārcēlās uz Melburnu. Zundura ģimene ir nesen pieaugusi. Meitai Laurai tagad ir divi dēli – Čārlijs un Hārvijs. Zunduri nodarbojās ar pašuzņēmumu, kur viņi tirgojas ar pirts piederumiem. Iveta nodarbojās arī ar virtuves dizainu un pārbūvēm.

Iveta un Gatis cer pielietot viņu plašās prasmes, lai uzturētu Nama telpas, kā arī izpildīt pārējos daudzpusīgos pārvaldnieka pienākumus. Pārvaldnieka dzīvoklis pašreiz tiek pamatīgi remontēts, jo tas bija nonācis bēdīgā stāvoklī. Pārvaldnieki nodrošina nama telpas gan dienā, gan vakarā, un tāpēc ir svarīgi, lai pārbūvētajā dzīvoklī būtu droša un patīkama dzīvošana.

Liekas, ka Iveta un Gatis ir uzņēmuši jauno lomu ar daudz idejām un pozitīvu enerģiju. Novēlēsim viņiem visu to labāko jaunās dzīves gaitās Melburnas Latviešu namā!

Beatrise Švolmane
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com