Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sidnejas Daugavas vanagu atbalsts AZVV

Liels paldies par dāsno devumu!

Laikraksts Latvietis Nr. 726, 2022. g. 9. nov.
Iveta Laine -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV2015

DV

Daugavas Vanagi

Ar lielu steigu 2022. gads skrien uz priekšu, un nu jau ir arī sākusies skolēnu pieteikšanās Annas Ziedares Vasaras vidusskolai (AZVV) 2023. gadam, kura notiks no 2. janvāra līdz 14. janvārim. Ar lielu prieku saņēmām ziņu no Sidnejas Daugavas vanagu valdes priekšsēdes Ināras Sīkās, ka arī nākamajā gadā Sidnejas Daugavas vanagi lielā mērā atbalstīs mūsu AZVV skolēnu dalības maksu.

Atzīmējot Sidnejas DV 70 darba gadus 2021. gadā, toreiz pilnsapulce nolēma atbalstīt AZVV, izmaksājot visiem bērniem AZVV dalības maksu uz 2022. gadu.  Diemžēl Covid-19 slimības dēļ, 2022. gadā vidusskolu pārtraucām puslaikā, un ziedojums netika pilnībā izmantots.

Ināra Sīkā raksta: „Ņemot vērā labās atsauksmes un izrādīto pateicību, DV Sidnejas nodaļa nolēma atkārtot ziedojumu $20 000 apmērā, kas samazinās 2023. g. dalības maksu no $600 uz $150 katram bērnam.

Mēs apsveicam un izsakām pateicību Annas Ziedares Vasaras vidusskolai, kuras darbība atspoguļo Daugavas Vanagu organizācijas mērķus. Tai skaitā, pulcināt, apvienot, atbalstīt un palīdzēt latviešu tautai, rūpēties par latviešu valodu un tradīciju kopšanu un veicināt latvisko izglītību.“

Liels paldies Sidnejas Daugavas vanagu nodaļai par dāsno devumu mūsu Annas Ziedares Vasaras vidusskolai. Gandrīz katrā Austrālijā dzīvojošo latviešu jauniešu ģimenē ir bijis kāds tās loceklis, kuram ir bijusi saistība ar leģionu vai Daugavas Vanagu organizāciju. Tā mēs šogad vidusskolas laikā izvedīsim sarunas par leģionāru gaitām un Daugavas Vanagu organizāciju.

Iveta Laine,
AZVV vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com