Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Lasītāja vēstule

Latvisks paldies...

Laikraksts Latvietis Nr. 726, 2022. g. 9. nov.
Jānis Dimants, Jr. MD -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Grūti atrast vārdus, vai tādi vispārīgi ir, kā pateikties XV Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku Minesotā, ASV rīkotājiem, vadītājiem un darba izpildītājiem, svētku viesiem no Latvijas, tuvienes un tālienes un daudzajiem žurnālistiem – latviskā vārda turpinātājiem un kalējiem. Bet galu galā viss slēpjas vienkāršībā, kur var atrast sirds siltumu bez aizspriedumiem vai aprēķiniem.

Darītāju bija daudz, atbalstītāju vēl vairāk, bet vislielākā bija sabiedrības līdzdalība tik daudzos veidos. Izsmeļoši un lietišķi atreferējumi un stāstījumi bija atrodami mūsu presē, ieskaitot vietējo amerikāņu presi. Paldies Dievam, ka nebija nekādu starpgadījumu, kas atstātu nelabu iespaidu uz ārieni. Arī sērga ar COVID vīrusu, it kā pieklusa, izņemot varbūt retus gadījumus.

Sevišķa pateicība un atzinība jāizsaka Dziesmu svētku rīcības komitejas vadītājam, nenogurstošajam Ansim Vīksniņam un viņa sievai Ann, un visai rīcības komitejai sekojošā sastāvā: Baiba Olingers, Zinta Pone, Indra Halvorsone, Larisa Ozols, Andrejs Lazda, Andris Valdmanis, Anna Hobbs, Benjamiņš Aļļe, Māra Pelēce, Jānis Barobs, Krisīte Skare, Astrīda Liziņa.

Bet nedrīkstam nekad aizmirst mūsu, katru diasporas tautieti, kuri piedalījās tik daudzos veidos. Tas viss mūs stiprināja un priecēja.

L A T V I S K S – p a l d i e s!

Jānis Dimants,
šoreiz, tikai skatītājs
2022. gada 31. oktobrī, Mineapolē, MN ASV
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com