Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Patriotu nedēļa ārzemēs

Ārzemēs dzīvojošie tautieši atzīmē valsts svētkus

Laikraksts Latvietis Nr. 728, 2022. g. 24. nov.
Latvijas Valsts prezidenta kanceleja -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Patriotu nedēļā Latvijas Republikas 104. proklamēšanas gadadienu kopā atzīmē dažādās laika joslās dzīvojošie Latvijas iedzīvotāji. Viņiem īpašu sveicienu sagatavojis Valsts prezidents Egils Levits, kuru atskaņo diasporas un vēstniecību rīkotajos pasākumos.

Pēc Ārlietu ministrijas sniegtajām ziņām Latvijas dzimšanas dienu, tautiešiem sanākot kopā, atzīmēja vairākās valstīs – Beļģijā, Polijā un Apvienotajā Karalistē, kur svētki turpināsies arī 19. novembrī Straumēnos ar mūziķu K. Zemīša un E. Rozentāles dalību.

Par godu valsts svētkiem šodien, 17. novembrī, kopā sanāca arī latvieši Kanberā, Austrālijā. Īpašu svētku gaisotni tautiešiem sagādāja koris BALTA. Arī citviet Austrālijā notika latviešu satikšanās valsts svētkos – 18. novembrī Sidnejā, 19. novembrī Pertā un Melburnā, 20. novembrī Adelaidē un 26. novembrī – Brisbanē.

Valsts svētku noskaņās 17. novembrī Budapeštā tikās arī Ungārijā dzīvojošie latvieši.

Svinīgi diasporas vai vēstniecību rīkoti pasākumi, kuros izskanēs arī Valsts prezidenta sveiciens Latvijas valsts svētkos, notika arī Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrijā, Brazīlijā, Čehijā, Ēģiptē, Francijā, Itālijā, Japānā, Kanādā, Norvēģijā, Šveicē, Turcijā, Vācijā, Zviedrijā, Uzbekistānā u.c.

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja
17.11.2022.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com