Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Goda viesis

NBS atv. ģenerālleitnants Raimonds Graube Austrālijā

Laikraksts Latvietis Nr. 730, 2022. g. 9. dec.
Skaidrīte Aguļēviča -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Raimonds Graube ar kundzi.

No kreisās: Jasmīne Lācis-Lī (Lee), ģenerālleitnants (atv.) Raimonds Graube, Ance Deksne. FOTO Garens Krūmiņš.

Katru gadu uz 18. novembra svētkiem pie mums ierodas goda viesis. Šogad arī mums Austrālijas latviešu sabiedrībai bija gods uzņemt NBS atv. ģenerālleitnantu Raimondu Graubi. Visās pavalstīs valdīja patīkams satraukums un gatavošanās goda viesa uzņemšanai...

Graubes kungs ieradās Pertā 11. novembra vakarā, Pertas sabiedrības pārstāvji sirsnīgi sagaidīja viesus, un ar to sākās svētku laiks Austrālijā.

Pertas latviešu sabiedrība veiksmīgi novadīja savu svētku pasākumu, kurš tika ļoti labi apmeklēts, un Graubes kunga referāts izraisīja interesi ne tikai latviski runājošai sabiedrības daļai. Viņš atbildēja uz visiem jautājumiem abās valodās, kas veicināja sekmīga pasākuma norisi.

Neviens nevarēja paredzēt to, kas notika pēc sarīkojuma... COVID's

Pierādījums tam, ka mēs neviens neesam pasargāti…

Kanbera (16.11.22) – izolācija, pasākumā ieraksts ar Graubes kunga uzrunu…

Sidneja (18.11.22) – pasākumā ieraksts ar Graubes kunga uzrunu…

Melburna (19.11.22) – Graubes kungs jau var stāties tautiešu priekšā, viss noregulējies, bet lidojums no Sidnejas uz Melburnu atceļas un pārliekas uz nākošo dienu.

Adelaide (20.11.22) – Graubes kungs laimīgi ierodas Adelaidē, bet ne uz svētku pasākumu (jo lidojums atkal tika pārcelts), bet gan laimīgā kārtā uz Adelaides Daugavas Vanagu rīkotajām neformālajām vakariņām (ar vairāku stundu kavēšanos). Graubes kungu sagaidīja pacietīgākie Adelaides sabiedrības pārstāvji. Goda viesis uzrunāja tautiešus un atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem.

Brisbane (26.11.22) – pasākums notiek paredzētajā laikā un ar lieliem panākumiem.

Tā ir īsa atskaite par mūsu goda viesa vizīti Austrālijā. Ļoti skumji par to, ka diemžēl ir situācijas, pār kurām mums nav kontroles. Kārtējais pierādījums tam, ka lai cik tu precīzi veiktu plānošanas darbus, var notikt neparedzēti apstākļi un tev atliek vienīgi rast labāko izeju no situācijas.

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem sabiedrības pārstāvjiem, kuri ņēma dalību un sniedza atbalstu, kā arī atrada ātru risinājumu šai neparastajā situācijā. Paldies par sniegtajām pagaidu mājām Graubes kungam ar kundzi.

Vissirsnīgāko paldies es vēlos izteikt Graubes kungam un kundzei par izturību un sadarbību, meklējot risinājumus! Paldies!

Varu piebilst, ka Graubes kungs ar kundzi jau bauda sniegu un ziemu savā mājā Latvijā!

Skaidrīte Aguļēviča,
LAAJ priekšsēde
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com