Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Koris BALSIS 37. Jaunatnes dienās

Latviešu jauniešu koris BALSIS brauks tālo ceļu uz Adelaidi

Laikraksts Latvietis Nr. 731, 2022. g. 14. dec.
37.JD -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Balsis

2022. / 2023. gads jauniešu korim BALSIS ir jau 36. darbības sezona. Diriģenta Inta Teterovska vadībā BALSIS ir viens no izcilākajiem koriem Latvijā, pastāvīgs laureāts valsts koru skatēs, 2018. gadā iegūstot arī dalītu pirmo vietu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Dziesmu karos. Pastāvīgi korī muzicē aptuveni 40 jaunieši no Rīgas, kā arī citām Latvijas pilsētām. Kora dziedātāji ir dažādu jomu studenti (filoloģija, IT, medicīna, vēsture, jurisprudence, žurnālistika), kā arī vairāki no tiem ir topošie mūzikas pedagogi.

Jauniešu koris BALSIS katru gadu sagatavo 6 – 8 dažādas koncertprogrammas, apgūstot gan vietējo komponistu darbus, gan cittautu autoru mūziku. Kora repertuārs aptver mūziku no renesanses līdz mūsdienām, no a cappella dziesmām līdz lielformu darbiem ar simfonisko orķestri. Koris par būtisku repertuāra sastāvdaļu uzskata latviešu un citu valstu tautas dziesmas, kā arī Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku klasiku.

Ik gadu koris sniedz aptuveni 70 koncertus Latvijas koncertzālēs, baznīcās, kā arī brīvdabā.

Dziedāšana ir BALSIS dziedātāju dzīvesveids, ko vieno frāze – Daudzas balsis, doma viena!

BALSIS uzstāsies vienu unikālu koncertprogrammu 28. decembrī 2022, plkst. 16. Biļetes vel var iegādāties, takā lūdzu negaidiet pirkt biļetes uz koncertu. Var iegādāties no mājas lapu www.jd37adl.com

37.JDAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com