Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Atradumi Pārdaugavā“

„Liels un mazs“ piedāvā iepazīt jaunākās grāmatas bērniem audiopastaigā

Laikraksts Latvietis Nr. 733, 2023. g. 2. janv.
Alīse Nīgale -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LielsUnMazs

„Atradumi Pārdaugavā“.

„Atradumi Pārdaugavā“.

Audio_pastaiga_3

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs aicina ģimenes ar bērniem un ikvienu pastaigu mīļotāju, doties audiopastaigā Atradumi Pārdaugavā. Tajā var iepazīt gan dažādas Pārdaugavas vietas, gan 2022. gadā izdotās Liels un mazs grāmatas.

Sekojot maršruta kartei, jūs atradīsiet grāmatu ilustrāciju uzlīmes un kvadrātkodus, kurus noskenējot savā telefonā, varēs noklausīties Kvadrifrona aktieru Ances Strazdas, Reiņa Botera, Klāva Meļļa un Āra Matesoviča ieskaņotos stāstus, dzejoļus un skaitāmpantus. Aktieri iestudējuši pat vētrainu un trokšņiem bagātu galda tenisa maču no vācu autora Mavila komiksa Kinderlande. Maršruta karte iegūstama Liels un mazs mājas lapā, kā arī atsevišķās maršruta vietās, piemēram, Āgenskalna tirgū, lokālā Veldze, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un citur, būs pieejami kartes fiziskie eksemplāri.

Pastaigas maršruts vedīs uz vairākām mākslas galerijām, skolām, parku, bibliotēku, Botānisko dārzu, Āgenskalna līci, Dzelzceļa muzeju un citām vairāk un mazāk zināmām interesantām vietām. Īpaši tirgum piemēroti, nebēdnīgi skaitāmpanti un ķircināmpanti no Māra Runguļa veidotās grāmatas En den dīno šoko loko tīno skanēs atjaunotajā Āgenskalna tirgū. Audiopastaigā ietvertas pavisam 19 grāmatas – gan latviešu autoru Ineses Zanderes, Viestura Ķerus, Anetes Meleces, Guntas Šnipkes, Marta Pujāta, Dainas Tabūnas un Žebera oriģināldarbi, gan tulkojumi un atdzejojumi no poļu, nīderlandiešu, vācu, igauņu, zviedru, franču un norvēģu valodas.

Audiopastaigas Atradumi Pārdaugavā maršruta garums nav precīzi noteikts, jo pieturpunktus var sasniegt, ejot pēc saviem ieskatiem, pa taisnāko ceļu vai iegriežoties visur, kur sirdi uzrunā Pārdaugavas ieliņas. Brašākiem un ātrākiem gājējiem varētu būt pa spēkam visas grāmatas atrast vienā reizē, taču var pastaigu sadalīt vairākos posmos, jo tā būs pieejama visu ziemu un līdz pat 2023. gada maijam.

Izdevniecība, noslēdzot 18. darbības gadu, kas bijis ļoti radošs un starptautiskiem panākumiem bagāts, uzrunā savus lasītājus ar moto Kad grāmata beidzas, stāsts turpinās. Kad grāmata beidzas, stāsts turpinās. Tiekamies Pārdaugavā!

Sekot izdevniecības jaunumiem var sociālo tīklu kontos: facebook.com/lielsunmazs un instagram.com/lielsunmazs

Alīse Nīgale,
izdevniecības „Liels un mazs“ direktoreAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com