Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ārijai Elksnei – 95

Koncertuzvedums – Ārijas Elksnes Dzīves melodijas

Laikraksts Latvietis Nr. 733, 2023. g. 2. janv.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām apvīts. Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšņa un notikumiem bagāta. Atzīmējot dzejnieces jubileju, kas ir 7. februārī, notiks krāšņs viņas dzīvei veltīts koncertuzvedums.

Koncertuzvedumā piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kura iejutīsies dzejnieces tēlā), aktieris un dziesminieks Juris Hiršs, spilgtā dziedātāja Ieva Sutugova, kura izpildīs Mirdzas Zīveres dziedāto dziesmu Lūgums, pianists Anatolijs Livča, ģitārists Jānis Kalniņš, bundzinieks Uģis Kruskops, vijolnieks Aleksejs Bahirs; Rīgā – diriģente Aira Birziņa un koris Dzintars. Jelgavā – sieviešu vokālais ansamblis GUNS Gunas Agrumas vadībā.

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilēvičs. Režisors – Gundars Silakatiņš.

Koncertuzvedumā skanēs visu laiku skaistākas dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem, tādas kā: Lūgums, Par visu maksāju es dārgi, No vienas mūžības uz otru ejot, Veltījums, Cik skaistas dekorācijas, Viss kas bija, bij' no tīra vēja.... kā arī 12 pavisam jaunas dziesmas. ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com