Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Internacionālais festivāls Ziemassvētku noskaņās

Latvijas vārda un mūzikas popularizēšanu dažādu tautu ļaudīm

Laikraksts Latvietis Nr. 733, 2023. g. 2. janv.
Latviešu biedrība Īrijā -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

FOTO no NCP organizācijas arhīva.

Ceturtdien, 15. decembrī, Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) priekšsēdētāja Inguna Grietiņa-Dārziņa un IGD studijas meitenes: Kate Jurjāne, Zalja un Džalma Vītolas piedalījās Internacionālajā ģimeņu festivālā, kas notika ļoti zināmā un populārā vietā Croke Park. Festivālā piedalījās 17 nacionalitāšu ģimenes, un kopā ar latviešu māksliniekiem uz skatuves varēja sastapt mūziķus no Nigērijas, Ukrainas, Kenijas, Īrijas un Ruandas.

Pasākumu atklāja organizācijas New Communities Partnership (NCP) vadītājs Tomas Bulnes un izpilddirektors Cherif Labreche. Vēlāk visi kopā noklausījās dažādu tautu muzikālos sniegumus. Bērniem tika piedāvātas krāsainas meistarklases; tika veidoti Ziemassvētku apsveikumi un spēlētas prāta spēles, tikmēr pieaugušie dalījās pieredzē un tirdziņā iepazinās ar piedāvājumu. Ātri paskrēja laiks, un klāt bija Ziemassvētki. Prieks bērnu acīs bija neaprakstāms, un visi tika pie ilgi gaidītām dāvanām. Noslēgumā sekoja arī dažādu tautu tradicionālo deju demonstrējumi un meistarklases visiem pasākuma dalībniekiem no Latvijas, Īrijas, Lietuvas, Ukrainas, Francijas, Gruzijas, Brazīlijas, Tanzānijas, Kenijas, Ivoires, Ruandas, Kongo, Bolīvijas, Venecuēlas, Somālijas, Taivānas, Nigērijas.

Vēlamies teikt lielu paldies organizatoriem – NCP, pasākuma atbalstītājiem – Īrijas republikas parlamentam, Dublinas domei, Eiropas savienības fondam, bērnu un ģimeņu aģentūrai Tusla, kopienu atbalsta aģentūrai Pobal un, protams, IGD studijas vecākiem un audzēkņiem par šo brīnišķīgo kopā būšanu un Latvijas vārda un mūzikas popularizēšanu dažādu tautu ļaudīm.

Lai visiem skaista 2022. gada nogale un Jaunais – 2023. gads!

LBĪ valdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com