Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvieši ir visur

Par Vispasaules trampolīna* sacīkstēm

Laikraksts Latvietis Nr. 733, 2023. g. 2. janv.
Ilze Šterna -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Lia ar komandas biedriem.

Sacensības Bulgārijā.

Trampolīna sports nav Olimpiādē, bet katru gadu notiek Vispasaules Trampolina sacīkstes. Covida dēļ pēdējās bija 2019. gadā Tokijā, Japānā.

Lai varētu tajās piedalīties, vispirms jāvinnē 2 nacionālās sacensības Austrālijā. Neskatoties uz Covid 19, mana mazmeita Lia bija viena no četrām sportistēm, kuras pārstāvēja Viktorijas pavalsti. Austrālijas komandā bija 35 vingrotāji. Ir sekojošie trampolina veidi: Synchronised Trampoline, Individuāli trampoline, Mini Double Trampoline un Tumbling. Lia sacentās Mini Double Trampoline veidā un ieguva 7. vietu pasaulē. Starpība starp 4. un 7. vietu esot bijuši –0.4!

Pasaules Trampolina sacensības notika Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā šī gada 23. novembrī. Atkal, piedaloties pasaules trampolina sacensībās (Tokijā ieguva 3. vietu), Liai ir bijis burvīgs piedzīvojums ar daudz atmiņām un tur iegūtiem draugiem. Tagad, pēc 10 gadu lēkāšanas, viņa ies „pensijā“.

Lias māte Lynda daudz gadus bija šī sporta administratore Viktorijā, un, protams, kopā ar Tāli pavadīja neaizmirstamu nedēļu Bulgārijā.

Ilze Šterna
Laikrakstam „Latvietis“

* Sporta veids – trampolining; trampoline (event) – lēcieni uz batuta.

Lēcējs uz batuta – sportiststrampoline tumbler; trampolinist; trampoliner.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com