Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pārvietojamo pasu darbstaciju

Latvijas pasu un personu apliecību noformēšana Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 744, 2023. g. 22. martā
Jānis Roberts Dēliņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

No kreisās: Vineta Freimane, Latvijas vēstniecības Austrālijā Otrā sekretāre; LR goda konsuls Jānis Roberts Dēliņš; Latvijas pilsone Valda Lavuapjera (Lavoipierre). FOTO Raitis Freimanis.

No kreisās: LIAA pārstāvniecības Austrālijā vadītāja Sabīne Kazaka; LR goda konsuls Jānis Roberts Dēliņš un Vineta Freimane, Latvijas vēstniecības Austrālijā Otrā sekretāre. FOTO Raitis Freimanis.

Lai nodrošinātu Viktorijas pavalstī, Austrālijā dzīvojošos Latvijas pilsoņus ar derīgām pasēm un e-ID kartēm, šī gada 10. un 11. martā Latvijas vēstniecība Austrālijā organizēja izbraukumu uz Melburnu ar pārvietojamo pasu darbstaciju.

Vineta Freimane, Latvijas vēstniecības Austrālijā Otrā sekretāre, pieņēma un noformēja aptuveni 50 Latvijas pilsoņu pieteikumus. Tā kā sestdien, 11. martā, Latviešu namā kafejnīca bija atvērta, lielākā daļa pilsoņu, kuri bija ieradušies noformēt pases, varēja pakavēties Rīgas kafejnīcā un baudīt Latviešu nama ceptos gardumus vai paēst pusdienas. Abas darbadienas vēstniecības amatpersonai bija garas, bet viņa ar smaidu un laipnību pieņēma ikkatru pilsoni.

Latviešu namu 10. martā apmeklēja arī Sabīne Kazaka, nesen ieceltā Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāja Austrālijā.

LIAA pārstāvniecības nodrošina atbalstu Latvijas uzņēmumiem, kā arī strādā ar investīciju piesaistes jautājumiem. LIAA pašlaik ir pārstāvniecības 18 valstīs.

Jānis Roberts Dēliņš,
LR goda konsuls Melburnā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com