Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dziesmu un Deju svētki

Praktiska informācija par biļešu iegādi

Laikraksts Latvietis Nr. 752, 2023. g. 17. maijā
Linda Ertmane -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
2023-XXVII-DziesmuSvetki

Noslēguma koncerta biļešu cenas.

Biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk - Svētki) pasākumiem pakāpeniski sāksies no 15. maija savukārt, biļetes iepriekšējā rezervācijā, tostarp kasēs, varēs izpirkt no 22. maija. Biļešu tirdzniecību nodrošinās SIA Biļešu paradīze.

Kad internetā?

No 15. maija plkst. 10.00 internetā (bilesuparadize.lv) biļetes internetā būs iespējams iegādāties uz 15 notikumiem: Garīgās mūzikas koncertu, diriģentu kora koncertu Diriģents, vietas tribīnē Svētku gājiena laikā, Svētku Atklāšanas koncertu, vokālo ansambļu mūsdienu mūzikas koncertu Skaņu portreti, vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertu Dievs. Daba. Cilvēks, bērnu un jauniešu vokālo ansambļu koncertu Es vēlos sev ko pastāstīt, pūtēju orķestru lielkoncertu Laiks iet pāri un pūtēju orķestru latviešu mūzikas koncertu Partitūra svētkiem, kokļu mūzikas lielkoncertu Laika upe un nakts koncertiem – Gaismas dārzs un Nakts dziesma, mazākumtautību kolektīvu koncertu Saules dziesmas audeklā, vokāli simfoniskās mūzikas koncertu Šūpulis, tautas tērpu skati Mēnesnīcā un tautas mūzikas koncertu Trejdeviņi spēlmanīši.

No 17. maija plkst. 10.00 internetā (bilesuparadize.lv) pircējiem interneta tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz deju koncertiem: lielkoncertu “Balts” Arēnā Rīga un lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” Daugavas stadionā.

No 19. maija plkst. 10.00 internetā (bilesuparadize.lv) tirdzniecībā internetā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu Tīrums. Dziesmas ceļš un tā ģenerālmēģinājumu, Noslēguma koncertu Kopā Augšup un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī Sadziedāšanas nakti (noslēguma koncerta biļešu īpašniekiem nav nepieciešams iegādāties atsevišķas biļetes).

Kad kasēs?

No 22. maija biļetes, kas netiks izpirktas internetā, būs iespēja iegādāties arī kasēs, kā arī būs iespēja izpirkt biļetes iepriekšējā rezervācijā. No 12. jūnija varēs izpirkt iepriekšējā rezervācijā pieteiktās biļetes, kas netiks izpirktas.

Cik?

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā 4 (četras) biļetes. Kopējais maksimālais vienā pirkumā pieejamo biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 20.

Bērni

Bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot), ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav jāpērk.

Atlaides

Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem; personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību, tiks piemērota 10% atlaide.

Kur meklēt Svētku programmu?

Aicinām savlaicīgi iepazīties ar Svētku programmu. Tā ir pieejama dziesmusvetki.lv. un Biļešu paradīzes mājas lapā. Pirms tirdzniecības uzsākšanas būs publicēti visi tirdzniecībā plānotie pasākumi ar aprakstiem, būtisko informāciju utt.

Biļešu pirkšana internetā bilesuparadize.lv

Iegādāties biļetes interneta sistēmā var no jebkuras viedierīces (dators, telefons, planšetdators u.c.). Lai uzsāktu biļešu iegādi, nepieciešams pieslēgties savam esošajam profilam vai izveidot pircēja profilu, norādot savus datus (Vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis). Jāizveido droša parole.

Pēc pieslēgšanās lietotāja profilam mājaslapā var izmantot meklētāju, tajā norādot vēlamo pasākumu. Jāizvēlas ieejas biļešu skaits vai jāatzīmē sēdvietas gadījumos, kad pieejams sēdvietu plāns. Jāieliek biļetes pirkuma grozā un jāveic apmaksa.

Biļetes pēc veiksmīgas apmaksas varēs ielādēt sev ērtā veidā, kā arī tās tiks nosūtītas arī uz e-pastu, tāpat tās vienmēr būs pieejamas arī profila izdarītajos pirkumos.

Plašāka informācija par biļešu iegādes soļiem, pērkot tās interneta sistēmā: https://www.canva.com/design/DAFgwe6OQgY/view

Kas ir virtuālā rinda?

Lai veiksmīgāk un ērtāk noritētu tirdzniecība interneta sistēmā, uz pasākumiem, kuros paredzama liela pircēju interese, tiks izveidota virtuāla rinda. Virtuālā rinda aktivizēsies attiecīgajam Dziesmu svētku pasākumam uzsākot tirdzniecību jeb plkst. 10.00.

No plkst. 10.00 lietotājam tiks piešķirts kārtas numurs un definēts aptuvenais gaidīšanas laiks līdz pirkuma uzsākšanai.

Nav nepieciešams apmeklēt pasākuma lapu vairākas stundas pirms pasākuma tirdzniecības!

Vairāk par virtuālo rindu – https://www.canva.com/design/DAFgz1wXFbA/view

Ko darīt, ja nav interneta pieslēgums?

Biļešu pārdošana sāksies darba dienā, tāpēc aicinām izmantot pašvaldības sniegto iespēju lietot publisko interneta tīklu bibliotēkās un citās pašvaldības telpās.

Ko darīt, ja, pērkot biļetes internetā, sistēma „nedarbojas“?

Biļešu Paradīze dara visu, lai šādas situācijas iespējamība tiktu novērsta. Uzņēmums rēķinās ar lielu pieprasījumu, tāpēc tiek veikts viss nepieciešamais, lai tirdzniecības process noritētu netraucēti.

Vai var gadīties, ka biļetes uz Svētku galvenajiem notikumiem tiks pārdotas jau pirmajās stundās?

Ņemot vērā lielo interesi un ierobežoto sēdvietu skaitu Daugavas stadionā un Mežaparka Lielajā estrādē, biļetes uz šiem koncertiem visticamāk tiks izpirktas ļoti ātri.

Svētku nedēļā notiks vairāk kā 60 pasākumi, no kuriem puse būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Rīgas pilsētvidē.

Papildus informācija

Plašāka informācija par XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku programmu – www.dziesmusvetki.lv. Neskaidrību gadījumos par biļešu iegādi aicinām zvanīt +371 22001150 (darba dienās no 10.00 līdz 18.00), kā arī rakstīt info@dziesmusvetki.lv

Biļešu paradīzes maksas informatīvais tālrunis 9000 2000 darba dienās 10.00-18.00. Maksa par zvanu € 0.69 minūtē (ieskaitot PVN).

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam, to galvenais akcents būs Dziesmusvētku tradīcijas 150 gadu jubileja. Svētkus organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde, atbalsta lieldraugi Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Elektrum, kā arī atbalstītāji Swedbank, Rimi, Food Union un Kārums, Mangaļi, Circle K Latvia, Latvijas Finieris, Dzintars, Spice, Bolt, Laima, Spilva, DHL, Coffee Address, padomdevējs – Pasaules dabas fonds.

Linda Ertmane,
Latvijas Nacionālā kultūras centra Sabiedrisko attiecību vadītāja
2023. gada 12. maijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com