Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu biedrība turpina darbu

Aicina piedalīties sarīkojumos

Laikraksts Latvietis Nr. 753, 2023. g. 24. maijā
Iveta Laine -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLB

Priekšējā rindā no kreisās: Melita Ozola, Iveta Laine un Daila Piksone. Aizmugurē no kreisās: Juris Ozols, Māra Piksone, Angelika Pētersone, Markus Dragūns, Gundega Druva, Jānis Saltups un Elvijs Lainis. FOTO Valdis Lainis.

Melburnas Latviešu biedrība nu jau 73. reizi tikās uz savu kārtējo pilnsapulci. Jāatzīst, ka no pirmajiem darbības gadiem ļoti daudz kas ir mainījies, un pēdējo trīs gadu laikā īpaši esam sapratuši, ka mūsu organizācijas darbs ir ieslīdējis jaunā fāzē.

Mūsu misija un darbības mērķis atbalstīt mūsu nozares, Melburnas latviešu jaunatni, strādāt latviešu valodas un kultūras pilnveidošanas un veicināšanas labā tomēr paliek nemainīgs. Tas ir izturējis laika un neparasto apstākļu pārbaudījumus.

Daudzās valdes sēdes esam domājuši un strādājuši pie jaunām idejām sarīkojumu veidošanai un latviešu piesaistīšanai MLB. Tas vēl ir darbs, pie kura turpinām strādāt.

Arī finansiāli mums pēdējo trīs gadu laikā nav bijusi stabilitāte.

Maiņas notiek arī mūsu nozaru darbībā, viena no tām – MLB bibliotēkas darbā. Diemžēl nācās bibliotēku lasītāju apmeklēšanai slēgt, jo apmeklētāju skaits bija pilnīgi sarucis. Uz doto brīdi bibliotēka tiek atvērta pēc pieprasījuma. Tas tomēr nenozīmē, ka bibliotēkas  darbinieces nestrādā. Tāpat tiek pārbaudītas grāmatas, reģistrētas jaunienākušās grāmatas un žurnāli. Esam veikuši arī praktiskus uzlabojumus tieši bibliotēkas telpā. Esam ielikuši jaunus aizkarus, lai esošās grāmatas pasargātu no degradēšanās.

Šogad esam plānojuši tāpat atbalstīt mūsu nozares un jauniešus, kā arī ceram piedalīties  projektā, sadarbībā ar ALT, Fondu INITIUM, lai īstenotu izrādi Dickens Street – the Other 2024. gada janvārī.

Aicinām arī mūsu biedrus, kā arī visus latviešu sabiedrības locekļus nākt talkā, piedaloties mūsu sarīkojumos, lai turpinātu veiksmīgu darbu.

Iveta Laine,
MLB priekšsēdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com