Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Palīdziet Daugavas Vanagu palīdzības darbā!

Aicinājums ziedot

Laikraksts Latvietis Nr. 755, 2023. g. 7. jūnijā
Daugavas Vanagu Austrālijas valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Daugavas Vanagi tika dibināti 1945. gadā Zedelgemas kara gūstekņu nometnē Beļģijā kā palīdzības organizācija. Dibināšanas laikā palīdzība bija saviem bijušajiem kara biedriem un viņu ģimenēm. Daugavas Vanagi turpina atbalstīt bijušos leģionārus un leģionāru atraitnes, bet palīdzības darbs tagad ir paplašinājies, un Daugavas Vanagi tagad palīdz arī Latvijas zemessargiem, jaunatnei, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm un daudziem citiem, kam tas vajadzīgs.

Daugavas Vanagi Austrālijā ar jūsu palīdzību 2022. gadā šiem mērķiem ziedoja vairāk nekā $130 000. No šīs summas vairāk nekā $110 000 tika ziedoti atbalstam Latvijā un pārējā summa tika ziedota nolūkiem Austrālijā. Galvenā palīdzība tika dota latviešu leģionāriem un leģionāru atraitnēm, Latvijas zemessargiem, jaunatnei un tiem, kuri nonākuši trūcīgos apstākļos, kā daudzbērnu un audžu bērnu ģimenes Latvijā. Daugavas Vanagi uzskata, ka mums visiem ir jāpieliek roka, lai palīdzētu kā Latvijas zemessargiem, kuri palīdz rūpēties par Latvijas drošību, tā arī tām ģimenēm, kuras ir nonākušas grūtībās.

Sakarā ar Dziesmu un Deju svētkiem šī gada jūlijā Rīgā, Daugavas Vanagi Austrālijā, kā arī Austrālijas valde un tā atsevišķas nodaļas šogad ir atbalstījušas latviešu kultūru un mūsu jaunatni. Šogad šis atbalsts galvenokārt bijis, atbalstot tautas deju kopu Austrālijas Jūrmalnieki ar līdzekļiem jaunu tautas tērpu iegādei. Nevaram arī aizmirst mūsu kaimiņus Ukrainā, kuri jau otro gadu cīnās pret mums pazīstamo ienaidnieku. Arī Daugavas Vanagi jau otro gadu finansiāli atbalsta Ukrainu tās brīvības cīņā.

Leģionāru atbalsta darbs nav beidzies, un kaut viņu skaits samazinās, tie, kuri vēl ir mūsu vidū ir jau vairāk nekā 95 gadus veci un viņu veselība ar katru gadu kļūst sliktāka. Tieši šī iemesla dēļ viņiem vajadzīga vēl lielāka palīdzība. Bez latviešu leģionāru uzupurēšanos un cīņām par Latvijas brīvību, mēs gandrīz neviens nebūtu visus šos gadus nodzīvojuši un uzaudzinājuši ģimenes brīvībā. Daugavas Vanagi šo svarīgo palīdzības darbu nevar veikt vieni paši, un tādēļ atkal šogad, atsākot līdzekļu vākšanas akciju, griežamies pie latviešu sabiedrības ar lūgumu palīdzēt mūsu darbam, ziedojot gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcijā.

2023. gada līdzekļu vākšanas akcija ir jau sākusies un turpināsies līdz jūnija beigām. Ziedosim katrs pēc savām spējām. Neviens ziedojums nav par lielu vai par mazu. Katrs dolārs palīdzēs mūsu tautas nākotnei.

Šogad līdzekļu vākšanas akcijas mērķi ir tie paši kā pagājušajā gadā: bijušajiem leģionāriem, daudzbērnu un audžu bērnu ģimenēm Latvijā Latvijas Zemessargiem, jaunatnei gan Austrālijā, gan arī Latvijā, kultūras nolūkiem un nacionālpolitiskam darbam kā Latvijā, tā ārpus Latvijas.

Ja neesat saņēmuši aicinājumu ziedot Daugavas Vanagu līdzekļu vākšanas akcijai, lūdzu, griežieties pie tuvākās Daugavas Vanagu nodaļas Austrālijā, kura jums nosūtīs līdzekļu vākšanas veidlapu.

Paldies par jūsu ziedojumiem ne tik vien 2022. gadā, bet arī visos iepriekšējos gados, kā arī par ziedojumu šogad.

Daugavas Vanagi Austrālijā valde
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com