Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


AL59.KD rīkotāji

Ivetas Samules profīls

Laikraksts Latvietis Nr. 757 un 758, 2023. g. 21. jūnijā
Susan un Pēteris Dārziņi -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL59KD

Iveta Samule. FOTO no Ivetas Samules personīgā arhīva.

Kaut nav daļa no oficiālās programmas, bet Austrālijas Kultūras dienās vienmēr noslēdzas ar Jaungada sagaidīšanas balli! Un šogad Melburnā to rīkos Iveta Samule.

Dzimusi Sidnejā, Iveta apmeklēja tur latviešu pamatskolu un tad, pārceļoties uz Melburnu bērnībā ar ģimeni, apmeklēja Daugavas skolu un Melburnas latviešu vidusskolu. Viņa ir arī Annas Ziedares Vasaras Vidusskolas absolvente. Ar savu vijoles spēli Iveta ir piedalījusies koncertos, Kultūras un Jaunatnes dienās Austrālijā un Saules Jostas uzvedumos, tai skaitā, Čāpiņu Jāņa turnejā. Iveta arī piedalījusies teātra uzvedumos, ieskaitot 1989. gada AL Kultūras dienās, kad viņa uzstājās Maijas lomā Austrālijas latviešu teātra (ALT) izrādē Maija un Paija.

Iveta ir korp! Imeria locekle, ir ieguvusi sabiedriskās politikas un vadības maģistra grādu un šobrīd strādā par valsts darbinieci Viktorijas pavalsta valdībā, eksporta politikas jomā.

Iveta piedalās KD rīkošanā jau trešo reizi; 1999. gadā rīkoja filmu festivālu un 2010. gadā Atklāšanas sarīkojumu. Uzņemoties balles rīkošanu, Iveta turpina iet savas mātes Dzintras Samules pēdās, kas rīkoja ALKD balles Melburnā 1989., 1994. un 1999. gados. Daudziem vēl būs atmiņā 2000. gada sagaidīšana sen nojauktajā Chaucer namā ar lielo polonēzi, austeru bāru un piemiņas šampanieša glāzēm!

,,Esmu ļoti pagodināta nākt talkā,” min Iveta, ,,Melburna ir slavena ar savām lielajām, krāšņajām un jautrajām ballēm! Esmu pārliecināta, ka šī gada balle būs tikpat brīnišķīga un arī sniegs iespēju sapulcēt mūsu plašo sabiedrību.“

Iveta stāsta tālāk:,,Ar lielu prieku varu dalīties mazā noslēpumā... vieta ballei ir sarunāta ļoti izcilā viesību namā Tūrakas (Toorak) priekšpilsētā. Drīzumā varēsim dalīties ar detaļām, bet varu apliecināt, ka būs viesmīlīgs un elegants vakars ar dažādiem piedāvājumiem un pārsteigumiem!“

Pēteris & Susan Dārziņi,
AL59.KD priekšsēži
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com