Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Šeit un apkārt“

Jura Ceriņa personālizstāde

Laikraksts Latvietis Nr. 767, 2023. g. 4. okt.
Marita Batņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Juris Ceriņš. „Erskine upes krasts“. 2022. akrils. FOTO Marita Batņa.

Šeit un apkārt (angliski – Hereabouts) ir jauna Jura Ceriņa personālizstāde, ko rīko Qdos Lornē (Qdos Fine Arts Lorne) un tās dibinātājs Grems Vilki (Graeme Wilkie). Galerija atrodas 35 Allenvale Road, Lornē, Viktorijā, un to ieskauj brīnišķīgs eikaliptu mežs un brīvdabas mākslas parks, bet līdzās galerijai darbojas kafejnīca. Galerijas informācija pieejama www.qdosarts.com.

Izstādes atklāšana notiks sestdien, 2023.g. 4. novembrī, plkst. 15.00 pēcpusdienā ar Dona Heiverda (Don Hayward) runu Lornes identititātes sešas desmitgades (angliski – Six decade Lorne identity).

Savukārt, man bija tas gods sagatavot kataloga eseju. Visi laipni aicināti uz izstādes atklāšanu! Izstāde veidota no vissvaigākajām Jura Ceriņa gleznām, kuru avots ir dažādas vietas Lornes apkārtnē. Ietvertas arī speciāli izvēlētas gleznas no mākslinieka pēdējo gadu radošā darba. Izstāde turpināsies no 4. novembra līdz 24. novembrim, galerijas darba laiks ir ceturtdien – svētdien, plkst. 9.00 – 17.00. Apmeklējumu var arī pieteikt individuāli, zvanot Qdos, tālr. 03 52891989.

Juris Ceriņš glezno jau sešdesmit gadus un aktīvi turpina attīstīt savu mākslu. Izstāde ir nozīmīgs notikums, kas apstiprina viņa kā latviešu mākslinieka pienesumu Austrālijas mākslā.

Marita Batņa,
mākslas kuratore
Laikrakstam „Latvietis“
2023. gada 23. septembrīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com