Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Apdrošinātājs informē

Dziesmu un deju svētki aizvadīti bez smagiem starpgadījumiem

Laikraksts Latvietis Nr. 768, 2023. g. 768. okt.
Ginta Bormane -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
2023-XXVII-DziesmuSvetki

Swedbank Dzīvības apdrošināšanai adresētie pieteikumi apdrošināšanas lietās liecina, ka XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki (turpmāk – Svētki) aizvadīti bez smagām traumām. Šobrīd pieteikts 61 apdrošināšanas gadījums, aptuveni trīs ceturtdaļas no tiem ir vieglu traumu gadījumi. Lielākā izmaksa par gūtajām traumām sasniegusi 750 eiro.

„Kopumā var teikt, ka svētki aizvadīti bez smagiem starpgadījumiem. Lielākoties tika saņemti pieteikumi par vieglu traumu gadījumiem, kā piemēram, brūcēm, sasitumiem, saišu sastiepumiem un pamežģījumiem. Apkopojot informāciju par negadījumiem, var secināt, ka traumas gūtas koncertu un mēģinājumu laikā, dejojot, kā arī dodoties uz vai no mēģinājumiem, pakrītot lielā ļaužu burzmā,“ norāda Lana Ratniece, Swedbank Dzīvības apdrošināšanas pārdošanas atbalsta daļas Produktu līnijas vadītāja.

„Dziesmusvētki ir izcils paraugs sadarbībai visos līmeņos. Svētku atbalstītāju pienesums bija būtisks arī dalībnieku ikdienas nodrošinājumam, un apdrošināšana ir viens no svarīgajiem elementiem tajā. Analizējot Svētkus, redzam, ka gadu no gada mainās uzvedības modeļi un paradumi, lielāka uzmanība tiek pievērsta pašu drošībai un preventīvai informēšanai. To ir secinājuši gan sabiedriskās kārtības un drošības atbildīgie dienesti, gan apliecinājumu tam redzam arī apdrošināšanai pieteikto gadījumu skaitam,“ akcentē Svētku izpilddirektore Daina Markova.

Ja noticis apdrošināšanas gadījums, Svētku dalībnieki apdrošināšanas atlīdzību var saņemt uzrādot Svētku dalībnieka karti un iesniedzot nepieciešamos dokumentus Swedbank internetbankā (Swedbank klienti) vai klātienē Swedbank filiālēs visā Latvijā (visi svētku dalībnieki). Ja vēl kāds nav paguvis pieteikt apdrošināšanas gadījumu, to iespējams izdarīt līdz 10.07.2026.

Swedbank apdrošināja Dziesmu un Deju svētku dalībniekus, organizatorus un brīvprātīgos, polises segums ietvēra dzīvības apdrošināšanu ar nelaimes gadījumu papildapdrošināšanu invaliditātes un traumu gadījumā svētku norises laikā.

Par Swedbank apdrošināšanu.

Apdrošināšanas pakalpojumus nodrošina Swedbank Life Insurance SE, ko pārstāv tās Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki Rīgu pieskandināja no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam, to galvenais akcents – Dziesmusvētku tradīcijas 150 gadu jubileja. Svētkus organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde, atbalstīja lieldraugi Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Elektrum, kā arī atbalstītāji Swedbank, Rimi, Food Union un Kārums, Mangaļi, Circle K Latvia, Latvijas Finieris, Dzintars, Spice, Bolt, Laima, Spilva, DHL, Coffee Address, padomdevējs – Pasaules dabas fonds.

Linda Ertmane,
Latvijas Nacionālā kultūras centra Sabiedrisko attiecību vadītāja

Ginta Bormane,
Swedbank Korporatīvās sociālās atbildības vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com