Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Annas Ziedares vasaras vidusskola 2024. gadā

Pieteikšanās sāksies novembra vidū

Laikraksts Latvietis Nr. 769, 2023. g. 18. okt.
Iveta Laine -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV2015

AZVV 2023. gada izlaidums Tālavā. FOTO Pēteris Strazds.

LVA_IZM

Pavisam nemanot ir atkal pienācis laiks, kad daba mūs iepriecina ar plaukstošiem kokiem, ziedošām puķēm un pavasarīgām smaržām visapkārt. Tas nozīmē, ka tuvojās laiks, kad jaunie Austrālijas latvieši atkal sanāk Dzintaru kalnā uz kārtējo Annas Ziedares Vasaras vidusskolu.

Nākamā Vasaras vidusskola sāksies 2024. gada 4. janvārī, un izlaidums notiks 20. janvārī, Adelaides Latviešu namā, plkst 15.00.

Mācību plānošana jau ir sākusies un ar lielu prieku varam ziņot, ka Latviešu valodas aģentūra no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas Valsts valodas politika un pārvalde, ir atkal apstiprinājusi un atbalsta valodas skolotāju un kora diriģenta piedalīšanos. Mūsu zinošās un entuziastiskās skolotājas Dace Anstrate, Dace Konopecka, Samanta Kavrusa un Gunta Kļava jau cītīgi gatavo saistošas, dziļi pamācošas un vispusīgas mācību programmas mūsu skolēnu latviešu valodas un literatūras mācību stundām. Mūsu skolēnu balsis skandinās visiem pazīstamais Latvijas diriģents un skolotājs Gints Ceplinieks.

Mūsu pašu skolotāji un darbinieki arī cītīgi strādā pie skolas plāna izstrādāšanas, mācību programmas pārskatīšanas un modernizēšanas. Mūs arī apciemos grupa Jōra no Latvijas, kura janvāra pirmo nedēļu pavadīs Austrālijas 3x3 saietā. Notiks arī visi jau skolēniem iemīļotie sarīkojumi un vakara programmas, kā arī pelde jūrmalā.

Tuvāka informācija būs pieejama mūsu mājas lapā un Facebook lapā. Pieteikšanās sāksies novembra vidū. No sirds pateicamies visiem mūsu atbalstītājiem!

Iveta Laine,
AZVV vadītāja

2023. gadā Annas Ziedares Vasaras vidusskolas darbību līdzfinansē Latviešu valodas aģentūra un Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas Valsts valodas politika un pārvalde.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com